1.1.14

Giveaway :)

See on meie esimene giveaway :) ! Loodan, et auhinnad meeldivad!

Võitja saab omale :
1)Rohelise sädeleva küünelaki
2)Punase sädaleva künnelaki
3)Roosa beanie ''YEAH''


Kuidas osaleda:
1)Ole mu blogi follower ( Küljeribal Join this site )
2)Viska Like meie blogi facebooki lehele
3)Kirjuta kommentaaridesse oma nimi ja e-mail :)
4)Jaga meie blogi linki oma facebooki seinal

Auhinna loosime välja 100 fänni täitumisel või 15.jaanuaril  [Reeglite täitmist kontrollime!]
Head loosiõnne kõigile :)





42 comments:

  1. Leana-Cleydis Liiver

    e-mail: leana.liiver@mail.ee

    ReplyDelete
  2. Karin Malmberg
    e-mail: karin.malmberg@mail.ee

    ReplyDelete
  3. Anett Heinam
    anettheinam97@hot.ee

    ReplyDelete
  4. Triinu Tamm
    triinutaamm@gmail.com

    ReplyDelete
  5. Helena Leiten
    helenaleiten@gmail.com

    ReplyDelete
  6. Melisa Ozerska
    betuvans@hotmail.com

    ReplyDelete
  7. Melissa Veilberg
    mellukene2000@gmail.com

    ReplyDelete
  8. Elina Kauge
    elina.kauge11@gmail.com

    ReplyDelete
  9. Ciina Keeroja
    ciina_keeroja@hotmail.com

    ReplyDelete
  10. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  11. Kelly Kravinski
    kelly.8@windowslive.com

    ReplyDelete
  12. Kerly Mägimets
    kiishu12@hotmail.com

    ReplyDelete
  13. Laura Ojaste

    laura.ojaste@gmail.com

    ReplyDelete
  14. Kärt Hintsalu
    K2rtuuu@hotmail.com

    ReplyDelete
  15. Katariina Pops
    miss.kathy123@gmail.com

    ReplyDelete
  16. Carolina Iarochenko

    carolina.iarochenko9@gmail.com

    ReplyDelete
  17. Getter Mäehunt
    gettermaehunt@gmail.com

    ReplyDelete
  18. Kärt Kruusa
    kart.kruusa@gmail.com

    ReplyDelete
  19. Kelly Reintam
    kellyreintam@gmail.com

    ReplyDelete
  20. Helena Vikk
    helena.vikk@mail.ee / Hellluuhh@gmail.com

    ReplyDelete
  21. Diana Jääger
    jaager.diana@gmail.com

    ReplyDelete
  22. Janeli Haak
    janelihaak0@gmail.cm

    ReplyDelete
  23. Kelly Maidla
    kelly.maidla@hotmail.com vs kellu.muska@gmail.com

    ReplyDelete
  24. Merlin Ader
    merlin.ader@gmail.com

    ReplyDelete
  25. Maris Maro
    marismaro@windowslive.com

    ReplyDelete
  26. Keit Kramarovski
    Keidike121212@hotmail.com

    ReplyDelete
  27. Keili Kleitz
    keili.kle@hotmail.com

    ReplyDelete
  28. Hei :) Tegin facebookis nii,kuid nime ka e-maili võin ka siia panna,jagasin teie blogi facebookis,jagasin sealset pilti ja laikisin pilti,jagasin samuti:)
    Chrystal King
    maasikas20001@hot.ee

    ReplyDelete
  29. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  30. Inger Kaljula
    IngerKaljula@gmail.com

    ReplyDelete
  31. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  32. Iris Sadivski

    E-mail: ericamk46@gmail.com

    ReplyDelete
  33. e-mail:aelita7perk@gmail.com
    facebookis jagasin(link):https://www.facebook.com/aelita.perk/posts/1395650887355513?stream_ref=10

    ReplyDelete