}

Saturday, March 22

Cool weekend

Hei. Need viimased kaks päeva on olnud jube vahvad. Me hakkasime eile vara hommikul Tallinna poole trippima ning täna jõudsime tagasi Viljandisse. Eile veetsime terve päeva kesklinnas ja saime päris mitu head asja. (Kristel: 2 pluusi-H&M, Mariel: teksapüksid ja sõrmus-H&M)
 Täna käisime veel ülemistes ja soetasime Marieliga endale mõlemad mõnusad kevadmantlid (New Yorker). Ei jõua ära oodata, kui juba soojemaks läheks ja me saaksime nendega outfiti postitusi teha :) Lisaks sellele, saime me mõlemad ka endale päikseprillid (Seppälä), mida oleme väga kaua otsinud. Soetasime endale mõlemad ka pudeli Voss vett, mille pudelit saab igalpool mõnusalt kaasas kanda ja veele lisada maasikaid,sidruneid,kirsse ja mida iganes. Väga mõnus ost :)
Kui me Tallinnast tagasi koju sõitma hakkasime, käisime ka Luigel ning seal oli kaks väga nunnut kuldset retriiverit, kellega oli jube tore mängida ning me loodame ka tulevikus omale koera saada :)) Saime täna veel kaks pakki: ühe MyLook'ilt ja teise Meon'ilt, mida me ka järgmises postituses tutvustame. Palju pilte me kahjuks teha ei saanud aga mõned siiski. Naudime veel vaheaja viimaseid päevi!No comments:

Post a Comment