}

Wednesday, March 12

sweet wednesday

Külastasime täna esmakordselt Viljandi Sakala Keskuses olevat kohvikut. Harmoonia. Seal oli nii super kujundus, pisike aga nii mugav. Igalpool olid soojad toonid.
Kui me lauda istusime, siis tuli teenindaja, kes oli väga lahke ja küsis mida me soovime, tellisime kumbki ühe koogi. Kui teenindaja koogid lauda tõi, siis süütas ja laual küünla. Kõik oli seal nii mõnus ja mugav, muusika mängis. Peale seda, koju kõndides oli kuidagi nii rahulik ja teistsugune tunne. Kahjuks hakkas mu fotokas jamama ja kohvikust pilte teha ei saanudki :/ 
Kohviku fb lehe leiate SIIN.
Napsasin sealt ka mõned pildid. Kas pole mitte isuäratavad? Viljandisse sattudes kindlasi hüpake läbi ;)
Seoses soojade toonidega tooksime tänasesse postitusse ka avoni põsepuna ning kaks huule palsamit, üks topsikus ja teine huulepulga kujul.
Põsepuna oligi see mida me vajasime. Ainult jumestuskreemi panemisest jäi põskedele kuidagi valgem osa ja see ei tahtnud ühilduda(võibolla oli asi jumestuskreemis) aga põsepuna oligi just see mis korrigeeris need iluvead. See ei ole nii punane nagu kõik teised vaid jätab just sellise natukene tumedama ja puudri effekti mis on suurepärane igapäevaseks kasutamiseks. Ennem kasutasime põsepuna väga harva aga see on nüüdseks saanud meie igapäevaseks lemmikuks :)
Huulepulga kujul lip palm on saanud aga Kristeli igapäevaseks lemmikuks. Huulepulk teeb huuled kohe märgatavamalt pehmemaks ja ei lase huultel ruttu kuivaks minna. Väga mugav ja mahub igapäevaselt kotti ära. See erineb teistest, kuna see pole nii rasvane nagu mõned ja jätab natukene sellise lillaka effekti mis on just super selle kohapealt ;) Ilma selleta justkui nagu ei saaksi.
Huulepalsam topsikus on nüüdseks aga minu lemmik. Selle suurepärane virsiku lõhn jääb huultele justkui püsima. Erinevalt eelmisest on see rasvasem ning parandab samuti huuled silmnähtavalt. Seda on samuti väga väga mugav kaasaskanda, kuna see on nii pisike ja mahub alati taskusse ära :). Samas peale kandes, ajab see huuled natukene kipitama ja tunne ongi nagu huuled kohe paraneks. See on just see mis peaks kõigil igal aasta ajal kohe võtta olema :)Postitus tuli natukene pikem, aga loodan et jõuate selle ilusti ikka ära lugeda :D
Me tahaksime tänada veel veel Avoni't kes meile seda suurt rõõmu valmistab ja tooteid saadab :) 
Aitähh Avon!

No comments:

Post a Comment