}

Sunday, March 9

special

Nagu me kõik teame oli eile naistepäev :) Lilled ja tordid olid selle päeva sümbolid. Oma vanemate käest saime meiegi lilled ja hiljem sõime kõik koos torti. Alguses kavatsesime minna kohvikusse aga see plaan jäi ära. Roosa, punane ja valge. Just need on õiged toonid naistepäeval. Just sellepärast toomegi oma tänasesse postitusse Avoni küünelakid ja huulepulgad.
Avoni tumepunane huulepulk on väga silmapaistev ja huuled tunduvad kohe suuremad. Super oleks seda kanda natukene pidulikematel üritustel ja suvel on seda väga tuus kanda, siis on jume ka natukene tumedam ja olekski vaja huuli natukene rohkem esile tuua :) See oli esimene asi mille me pakist avasime ja üllatus oli suur, kuna see oleks olnud suvel meie kindel esimene ost. Kindlasti annab see ka sellise omamoodi tumblr look'i :) Samuti oli suurepäraseks üllatuseks pakis lilla huulepulk, mis on meie arust väga eriline ja omamoodi. Peaksime kindlasti ära mainima, et värvid on vägagi konkreetsed, ehk siis väga ühtlase tooniga. Lillat huulepulka sobiks kanda isegi igapäevaselt, aga oleneb täiesti inimesest. See ei ole väga tume lilla vaid pigem natukene heledam(allpool on lisatud pildid). Huulepulgad olid kokkuvõttes väga suur üllatus ja suveks kindlasti väga vajalikud ;)
Küünelakke oli pakis kaks tükki. Roosa ja selline samas läbipaistev aga sädelev. Roosa lakk on meie lemmik, see on lihtsalt vapustav kuidas see küüntele kandes kohe esimese korraga nii hästi peale jääb, et teist korda polegi vaja. Värv on nii särav ja püsib kaua peal ka :) Valge värv on ka kaua püsiv aga roosa jäi rohkem silma. Minul juba teist nädalat lakk peal, aga vahepeal pidin natukene korrigeerima, kuna värv tahtis otstest kuluma hakata. Kokkuvõttes olidki need tooted meie lemmikud ja me ei loobuks neist mitte kunagi :D
Täna käisime endale jooksu tosse ostmas, kuna kevad käes ja kavatseme rohkem jooksmas käima hakata, siis uus varustus ei tee paha :) Mõlemad tossud on pärit rademarist.No comments:

Post a Comment