}

Wednesday, April 23

FOR SUMMER ☀

Tükk aega tagasi oleme tahtnud seda postitust teha ja nüüd tekkiski võimalus :) Suveks on ikka väga palju asju vaja muretseda ning allpool natukene informatsiooni.

1.Triangl bikini- meie arvates lihtsalt ülimalt lahedad bikiinid. Oleme tumblr'is nii palju pilte näinud nendest ja teistest blogidest tagasiside lugedes on küll igati väärt asjad. Need tuleb kindlasti lähiajal ära tellida ;)
2. Penny Board- sellel kevadel väga populaarne penny board on punktist A punkti B liikumiseks. Ehk siis mitte trikitamiseks vaid kiiremini liikumiseks. Neid leiab erinevates stiilides erinevatelt neti-lehekülgedelt ja need on väga coolid suvel trippimiseks :D
3.Converse All Star- Kõik olete kindlasti kuulnud converse vabaaja jalanõudest. Esiteks on need üpris laheda disainiga ning pidid olema ka päris mugavad. Olemas on ka nn fake versioone ehk siis järgi tehtud aga need tunduvad ikka kuidagi lahedamad :D
4.Invisibobble patsikummid- Mõned teist arvatavasti kuulevad nendest esimest korda aga ehk on osad kuulnud ka. Invisibobble'd on pisikesed ja krussis uute juuksemaailma tunginud patsikummid, mis ei riku juuksed ja on niiöeldes stressivabad. Ehk siis need ei hoia juukseid nii suures pinges kui teised kummid aga samas püsib soeng endiselt vastupidav ja kaunis. Kindlasti on invisibobblesid suvel väga vajalikud, eriti neile, kes tahavad juukseid kasvatada, kuna suvel kasvavad juuksed kõige kiiremini ja mida vähem stressi seda parem ;)
5.Bead Head juuksehooldus seeria- Oleme nendest toodetest palju kuulnud ja tõesti ei jõua ära oodata, kunas saaks juba testima hakata. Paljud kliendid on kirjutanud, et tooted teevad imelist tööd, hoiavad ära katkiseid otsi, toidavad juukseid ning hoiavad juukseid tervislikuna.
6.iPhone 5s- Telefonid on juba nii ajast ja arust ära, et peaks tõesti uuemad muretsema. iPhone on tuntud firma, kvaliteetne ja nutitelefone on mugav kasutada igalpool. Ega ära küll ei ütleks ;D
7.iPhone phone cases- Kui juba uus telefon siis peaks see ikka kaitstud ja värskena säilima. Erinevad põnevad korpused/kaaned on stiilsed ja kaunistuseks kui ka kaitsmiseks. Kindlasti koguneb neid ka just suvel ikka kohutavalt palju :D.
8. Uus garderoob- Pole ju ei tea mis ajast korralikult garderoobi uuendanud ning praegu oleks just õige aeg. Veebilehtedelt on juba midagi enam-vähem välja otsitud ja kui Tallinnasse tripime siis kindlasti külastame ka seal asuvaid poode.
9. Canon EOS 600D- Uus kaamera, uued pildid. Meie kaamera on juba jah, oma aja ära elanud ning oleks vaja midagi professionaalset ning uut. Oleme kuulnud paljude blogijate ning youtuberite jt arvamust ning kõik soovitavad seda kaamerat, miks siis mitte. Kindlasti on see suveks olemas ja siis tuleb korralik värskendus ja paremad postitused ka blogile ;)

Nüüd on kõik ja ilusat kevadet teile, meie kallid lugejad! :)

No comments:

Post a Comment