}

Tuesday, April 8

Just a day

Hello everybody! This week has been so wonderful and awesome. We have gotten a lots of  new followers yaay! Also this week was quite boring. Nothing interesting happened and the week was the same as always. But today we got a little pack from NURME SEEP. This one was really cute and we were so happy :) At the end of the weekend we will do the review for you, so if  you like something then you can buy it too :) 
If you want to see us in youtube then let us know in comments ☺

Tsauki! See nädal on olnud väga tore ja cool. Me oleme saanud nii palju uusi jälgijaid (tervist kõikidele uutele nägudele! :)). Samas on see nädal olnud ka päris igav. Mitte midagi lahedat pole juhtunud, nagu alati :D. Juba hommikupoole tuli meile sõnum, et Nurme Seep oli meile pakikese saatnud. Peale kooli läksime kiire sammuga kohe pakiautomaadi juurde ja võtsime paki välja. Selle sisu oli nii kevadiseks vajalik ja väga väga armas. Me oleme väga õnnelikud, kui meieni jõuab mõni looduslik toode. Ja need pakendid on ka super armsad; selline sisu kohe tundub ja peab olema midagi kvaliteetset ja toimivat. Aitähh Nurme Seep :) 
Nädalalõpus proovime kõik tooted ka ära ja siis teeme arvustuse. Kui teile midagi meeldib, siis ärge kartke Nurme Seebiga ühendust võtta ja toodete kohta küsida! Neil on alati väga tore teenindus ja kartma ei pea kohe mitte üldse! :)
Ilusat nädala algust teile kõigile! Olge ikka tublid :)


Väga paljud toredad tüdrukud on palunud meil teha youtube portaali mõned videod. Kas ka sina sooviksid näha meid tegutsemas youtube's ning millist videot ootaksid enam? Anna sellest kommentaarides teada :)


8 comments:

 1. Ikka sooviks youtubes näha näiteks vloge ja iluvideoid jne..

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitähh :) Kas eesti või inglise keeles?

   Delete
 2. Te võiksite teha youtube video, kus te räägite, et kuidas teil see blogi mõte tuli, kuidas tee kostööpartnerid endale saite, näitate erinevaid tooteid, mille olete erinevatest pakkidest saanud jne.. :)

  ReplyDelete
 3. võiksite kindlasti teha ;)

  ReplyDelete
 4. Võiksite tõesti :) olen juba mõnda aega teie blogi lugenud ja tõesti huvitav , sooviks ka videote kujul seda kõike näha . Võiksite teha eesti keeles (sest eesti keelseid üldiselt vähe) näiteks nagu eelnevalt öeldi iluvideod ja oma blogist midagi . Edu teile!

  ReplyDelete
 5. Muidugi youtube ka ikka :)

  ReplyDelete
 6. Tehke jah,teie blogi on väga huvitab lugeda
  Jätkake samas vaimus :)

  ReplyDelete