4.4.14

SPRING GIVEAWAY // LÕPPENUD

Hei heii! Lõpuks on siis see kauaoodatud giveaway käes. Otsustasime seekord loosi panna enda lemmikud tooted, mida oleme selle kevade jooksul pidevalt kasutanud ja siis otsustasime ka teile neid jagada. Loomulikult saab keegi teist endale uued asjad, mitte need mida meie juba kasutanud oleme :D
Giveaways on:
Iphone5 tagakaas Citydellist/iPhone 5 case from Citydell
Avon virsiku huulepalsam/Avon peach and cotton essental balm
Mylook kunstripsmed/ Mylook active lashes
Avon lauvärv duo/Avon cosmetics eyshadow duo
Sohvy mandariini kehakreem/Sohvy boddy lotion with tangerine
Sohvy näokreem granaatõunaga ja mandlipiimaga/Sohvy face cream with pomegrante and almond milk
Sohvy mustsõstra kehakoorija/Sohvy body scrub with blackcurrant
NB! JUURDE LISANDUS 
Lucy Mineralsi põsepuna (vabalt valitavas toonis) meelepärase tooni saate juba omale valida SIIN :)



Loosimise reeglid:
Jälgi meie blogi (vali küljeribalt join this site)
Kommenteeri postituse alla oma nimi ja email
Pane meeldib meie facebooki lehele SIIN ja jaga blogi SIIN
Võiduvõimaluse suurendamiseks like Avoni fb lehte SIIN , Sohvy fb lehte SIIN ja MyLooki fb lehte SIIN(lisa oma kommentaarile extra kui laikisid kõiki neid facebooki lehekülgi.
Palun pane like ka Lucy Mineralsi leheküljele SIIN !


LOOSIMINE TOIMUB 14.MAIL.








Head loosiõnne! :-)

80 comments:

  1. Lotta Rosenberg
    dlottarosenberg@gmail.com
    extra

    ReplyDelete
  2. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  3. Kairi Jõemaa
    kairi.joemaa@gmail.com

    Extra!

    ReplyDelete
  4. Sandra Kartsev email: sandrakartsev@hot.ee või sandrakartsev@gmail.com, extra

    ReplyDelete
  5. Merli Mäevälja
    merlimaevalja@gmail.com
    Kõik tehtud- liketud, jagatud.
    Extra!

    ReplyDelete
  6. Aelita Perk
    aelita7perk@gmail.com
    extra

    ReplyDelete
  7. Anita Hohlov
    anita14114@gmail.com
    Extra :)

    ReplyDelete
  8. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  9. Eva- Lota Tihomirov(facebook: Eva Lota Tihomirov) email: evalotatihomirov@gmail.com
    extra!

    ReplyDelete
  10. Anete Luste-Itchev
    anete.lust@gmail.com
    extra :P

    ReplyDelete
  11. Merit Birnbaum
    merit456@Hotmail.com
    extra! :)

    ReplyDelete
  12. Andra KAldmaa
    Andra.kaldmaa11@gmail.com
    extra:)

    ReplyDelete
  13. Marii Prii
    5Tmarii.prii@gmail.com
    extra! :D
    Ilusat kevadest teile! :)

    ReplyDelete
  14. Hanna Liina Markus
    hannaliina01@gmail.com
    extra! :)

    ReplyDelete
  15. Kreete Veide
    krissu901@gmail.com
    extra :)

    ReplyDelete
  16. Reelika Lugu
    Reelika.Lugu@gmail.com
    extra:)

    ReplyDelete
  17. Kaia-Karmen Aruste
    kaiaa442@gmail.com, extra :D

    ReplyDelete
  18. Hanna-Liis Hiire
    hannahiire@gmail.com
    Laigitud, sheeritud - extra! :)

    ReplyDelete
  19. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  20. Kelly Kravinski
    kelly.olen@hotmail.com
    EXTRA!

    ReplyDelete
  21. Triin Saarniit
    Triinuke_001@hotmail.com
    EXTRA! Kõik lehed laigitud ja jagatud ka mis vaja :)
    Päikest!

    ReplyDelete
  22. Hanna Kaert
    sinukiisu15@hot.ee
    Extra !!!

    ReplyDelete
  23. Laura Kingo
    laura.kingo@mail.ee
    EXTRA!

    ReplyDelete
  24. Birgit Vendelin
    Birgit.Vendelin@gmail.com
    Extra!

    ReplyDelete
  25. Karin Malmberg
    malmbergkarin8@gmail.com
    extra

    ReplyDelete
  26. Nele-Liis Merilo
    nlmerilo@gmail.com
    Extra, ja ekstrailusat kevadet teile ka! :)

    ReplyDelete
  27. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  28. Anette Nodapera
    anette120@windowslive.com
    EXTRA! :)
    Ilusat kevadet ka kõigile! :)

    ReplyDelete
  29. Kelly Maidla
    kelly.maidla@hotmail.com
    kellu.muska@gmail.com
    Extra! :)

    ReplyDelete
  30. Triinu-Liis Tamm
    meiesiin123@gmail.com
    triinukastamm@hot.ee
    Kõik tehtud! :) Jälgitud,sheeritud,nimed kirjutatud :)
    Extra! :)

    ReplyDelete
  31. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  32. Lee Vanamölder
    lee.vanamlder@gmail.com
    extra

    ReplyDelete
  33. Mia Kaljula
    mia_kaljula@hotmail.com
    extra

    ReplyDelete
  34. Helena Leiten
    helenaliten@gmail.com
    EXTRA!!

    ReplyDelete
  35. Melisa Ozerska
    betuvans@hotmail.com
    extra

    ReplyDelete
  36. Hedi-Riin Kivikas
    hediriin@gmail.com
    extra

    ReplyDelete
  37. Helena Vikk
    helena.vikk@mail.ee
    Hellluuhh@gmail.com
    extra!

    ReplyDelete
  38. Laurelin Männik
    Laurelin.LM@gmail.com
    EXTRA!

    ReplyDelete
  39. Melissa Veilberg
    mellukene2012@gmail.com
    extra!

    ReplyDelete
  40. Kätlin Rasin
    katlin.jurgens@gmail.com
    Extra!

    ReplyDelete
  41. Kadi Nurs
    kadi.nurs@gmail.com
    Extra!

    ReplyDelete
  42. Henn Nõgel oma naispere nimel :)
    hennnoggel@gmail.com
    extra

    ReplyDelete
  43. Eneli Kink
    eneliviljandist@hot.ee/kittysipsik@gmail.com/eneli_kink@hotmail.com
    extra

    ReplyDelete
  44. Kerttu Saagpakk
    kerttu555@gmail.com
    Extra! :)

    ReplyDelete
  45. Carolina Iarochenko

    carolina.iarochenko9@gmail.com
    Extra! :DD

    ReplyDelete
  46. Carolina Roolaht
    carolinar@hot.ee
    Extra! :)

    ReplyDelete
  47. Kristyn Koort
    kristyn.koort@mail.ee
    extra

    ReplyDelete
  48. Mariann Vendelin
    mammu2108@hot.ee

    ReplyDelete
  49. Hanna-Eliise Kiviberg
    kiviberghanna@gmail.com
    extra

    ReplyDelete
  50. Adeel Loreen Randoja
    alrandoja@gmail.com

    ReplyDelete
  51. Karmen King
    karmen2001XB@hot.ee
    Extra!

    ReplyDelete
  52. Katrin Kannu
    kannukatrin@gmail.com

    ReplyDelete
  53. Merle Mäevälja
    mmerle123@gmail.com
    extra :)

    ReplyDelete
  54. Caren Lond
    caren.lond12@gmail.com
    extra

    ReplyDelete
  55. Liisa Truu
    truuliisa@gmail.com
    extra

    ReplyDelete
  56. Keili Kleitz
    keili.kle@hotmail.com
    extra :)

    ReplyDelete
  57. Kreete Kivirand
    kreete.kivirand123@gmail.com
    EXTRA

    ReplyDelete
  58. Teiri Mitt
    teiri.mitt@mail.ee
    extra

    ReplyDelete
  59. Kertu J
    kertujurima@gmail.com
    extra.
    Olen ka hetkese blogiga vägagi rahul, kuid äkki oleks võimalus teha nii, et lingid avanevad uuel lehel. Usun, et nii oleks veidi parem :)

    ReplyDelete
  60. Helena Uibopuu
    helena.uibopuu.007@mail.ee

    ReplyDelete
  61. Anna-Maria Trotski
    annamaria.trotski.001@mail.ee

    ReplyDelete
  62. Tingimused täidetud! Sirli Heinmets
    sirli933@gmail.com

    ReplyDelete
  63. Iris Sadivski
    ericamk46@gmail.com
    extra(:

    ReplyDelete
  64. Mari-Liis Lillemäe
    behappyandsmile@hot.ee
    extra ;)

    ReplyDelete
  65. Kristiina Sarapuu
    kristiinasarapuu33@gmail.com
    Extra

    ReplyDelete
  66. Agne Andrejev
    agne2000@hot.ee
    extra

    ReplyDelete
  67. Triinu Kaas
    triinukaas@gmail.com
    extra
    :) :)

    ReplyDelete
  68. Mery-Kristi Mõttus
    merykristi.mottus@gmail.com
    Extra

    ReplyDelete
  69. Sandra Mõtsar
    sassu2001@gmail.com
    Extra

    ReplyDelete
  70. Karoliina Ild
    karoliinaild@gmail.com
    extra

    ReplyDelete
  71. Kelly Pardel
    kellyolen14@gmail.com
    Extra :)

    ReplyDelete
  72. Karen Lopp
    loppkaren@gmail.com
    Extra :)

    ReplyDelete
  73. Ene Soosalu
    e.soosalu@gmail.com
    extra!

    ReplyDelete
  74. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete