}

Sunday, April 27

Tested-Tried and Happy ☺//Aden Cosmetics & Caser

Nädalaega tagasi saime endale Caser.ee'st telefoni ümbrused millest allpool juttu tuleb. Tutvustame ära ka Aden Cosmetic'u kolm toodet (vabandame, et see nii pikapeale venis) :)

 Aden Cosmetic'u ripsmetušš 
avaldas meile tõelist muljet. Selle pisike hari värvib ära iga ripsme karva ja ei jäta neid kokku. Ripsmetel on poole suurem volüüm juures. Seda kasutame me nüüd igapäev ja soovitame kõigile, kes on uue ripsmetušši otsingutel ;)
Lisaks sellele ei koorma see tušš ripsmeid nii palju ning on sobilik kõikidele vanustele :)
Telli endale SIIT


BB-kreem 
ei avaldanud kahjuks seekord nii suurt muljet, kuna on meie nahkadele vale toon. Jääb kuidagi oranžikas ning ei taha üldse ühilduda. Proovisime küll pintsliga hajutada aga see võttis suhteliselt kaua aega ning jah, seekord ei läinud õnneks :/ Sobib pigem oranžika nahatooniga inimestele. Muidu oli kreem pehme ja seda oli kerge nahale kanda.
Telli endale SIIT


 Peitepulk Aden Coverstick 3,5g- No. 4 Anti-Redness 
aga avaldas suurepäraselt muljet. Nüüd tekib mõte, et misasja? roheline? mina ei pane seda omale näkku! Peitepulk on raviva toimega ning eemaldab punastust. Meie peal töötas superhästi! Eemaldas ka punne mis on väga suur pluss :) Soovitame seda kõikidele, kellel on suuremat sorti akne, sest see pisike pulgake teeb imesid!
Telli endale SIIT


Nüüd siis Caser.ee toodete juurde :) Kristel valis välja valget värvi rahakott-korpuse. See on väga mugav igapäevaseks kasutamiseks ja telefon püsib väga hästi oma kohal ja ei tule isegi siis välja, kui terve kupatus peaks maha kukkuma. Nüüd pole ka seda probleemi, et linnas käies ei mahu telefon rahakotti ära ja peab kaks asja eraldi kandma. Vahepeal juba küsiti ka, et kust tellisite ja palju maksis. Nii, et see pakkus huvi küll :)

 Sellega saab olla netis, mängida mänge või vaadata videoid ka väga mugavalt. Nagu pisike tahvelarvuti juba :)


Mariel valis välja tavalise sinise, pärlikestega korpuse. Mulle väga meeldib see ühendus. Mõnus meresinine ja pärlikesed sobivad absoluutselt suvisesse ilma. Korpus sobib ka igasuguse outfit'i juurde :) Tavapärane, kuid siiski särav ümbris on ka väga vastupidav ja kaitseb hästi. Selle nädalaga pole minu telefon tänu korpusele ühtegi kriimu juurde saanud ;) 

Tagumine pool on nagu peegel. Vahepeal läheb ju vaja ikka korraks oma väljanägemine ülevaadata ;)
Vali oma telefonile korpus/kaas SIIT

Tänaseks kõik :) Milliseid postitusi meeldib Teilekõigerohkem lugeda/vaadata? 
Anna kommenteerides meile teada! 

9 comments:

 1. Mulle meeldivad kõik teie postitused :) Jätkake samas vaimus! Ja see sinine peitepulk tundub tõesti päris huvitav! :D

  ReplyDelete
 2. Teil on tõesti väga head postitused �� Kasutan ka Aden'i BB-kreemi ja ripsmetušši, tõesti väga head tooted �� Päikest ja edu☀️

  ReplyDelete
 3. Mis telefonid teil on? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kristelil on Samsung Galaxy Trend
   Minul(Marielil) on Lg L7

   Delete
 4. Mulle meeldivad ka kõik postitused :) Peitepulk tundub tõesti hea ;)

  ReplyDelete
 5. Aitähh sulle :)

  ReplyDelete
 6. Hei! :)
  Kas jagaksite minuga palun oma meiliaadressi, et saaksin teiega selle kaudu ühendust võtta / võtaksite minuga palun ise ühendust:
  k2opoeg@gmail.com

  Edu! ;)

  ReplyDelete