}

Wednesday, May 28

BuduaarTEEN varsti teie kodudes. VAATA SIIA!

Natukene aega tagasi saime super cool'i uudiskirja The Body Shop'ilt :) Tahad teada milles asi? Jää meiega ja keep reading!

  Nimelt toob menukas naisteajakiri Buduaar vastu suve turule uue ajakirja BuduaarTEEN, mis on mõeldud teismelistele tüdrukutele. BuduaarTEEN käsitleb aktuaalseid ja huvipakkuvaid teemasid ilu, moe, tervise, suhete ja elustiili vallast, mis kaasnevad nooreks naiseks sirgumisega.
  Kas ma näen ikka stiilne välja? Kuidas vabaneda vistrikest? Millist rinnahoidjat osta? Mida peale hakata võimukate vanematega? Kuidas saada klassi populaarseimaks tüdrukuks? Millisest tähemärgist sõbrannad on parim valik? Mis on praegu moes? Kas mul on selgeltnägija võimeid? Need ja paljud teised küsimused leiavad vastuse uues ajakirjas BuduaarTEEN. Lisaks leiab rohkelt põnevat lugemist kodumaistelt noortelt kaasautoritelt ning huvitavaid arvamusi ja intervjuusid lahedate, populaarsete ja tublide koolinoortega, olgu nendeks siis verinoored supermodellid, osavad jalgpallurid või vabariigi olümpiaadivõitjad.
  Esimese numbri kaanestaar on kõigi tüdrukute lemmik ja iidol Getter Jaani, kes on ühtlasi ka esimese ajakirja patroon. Getteri pakutud teemadest ja ideedest valmib suvenumbrisse mitu artiklit. 
  Hetkel on käimas ajakirja BuduaarTeen tellimiskampaania. Kõik ajakirja tellijad saavad kingituseks The Body Shop uue Teepuu BB kreemi. Lisaks on ajakirjas mitmeid põnevaid soodukaid, mille hulgas ka kupong, mille alusel saab The Body Shop kaupluses tasuta jumestuse, juhul kui on eelnevalt aeg broneeritud.  
Meie jaoks väga huvitav, oleme alati sellisest ''teismeliste'' oma ajakirjast unistanud:D. Lisame siia alla tellimiskampaania flaierid. Nii, et ruttu ruttu ja uut BuduaarTEEN ajakirja tellima, sest kes ei tahaks lugeda rannas just Sinule mõeldud ajakirja? :)
Lisaks 144 leheküljelisele ajakirjale saate kaasa 9 erinevat sooduskaarti ning osalete 95 erineva auhinna loosimises. Veel saab tellija VIP-kutse koos Getter Jaaniga avakirja avamispeole!
PÖÖRANE PAKKUMINE, KAS POLE? Meie läheme kohe ja valmistame tellimuse ära, teie ka!:D


6 comments:

 1. On tõesti lahe, et buduaar teeb sellise ajakirja teismelistele neiudele! :).Sain ka selle kampaaniaflaieri, sest kõikidest Eesti tantsukoolidest valiti välja ainult 10 tantsukooli, kuhu saata need flaierid ja juhuslikult valiti just tantsukool, kus mina käin. Kindlasti teen ka tellimuse :)

  ReplyDelete
 2. Ohh aitäh teile, et levitasite seda toredat teadet. Valmistasin tellimuse ära, jään huviga ootama! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. tegelikult anti meile valida, kas me levitame või mitte. aga no ikka, meie lugejad on meie sõbrad ja kõike jagame ka teiega! :)

   Delete
 3. Tellin võib-olla ka. Tahaks ikka väga lugeda, nii huvitavad teemad sees ja no kui tasuta asju kaasa saab, siis eriti hea ju :)
  Aga huvitav, kus see avapidu toimub? Tallinnas? Kui telliksin ja saaksin VIP-kutse sinna ning see oleks Tallinnas, siis minna vist ikka väga ei saaks, kuna elan üpris kaugel (kõik oleneb muidugi kuupäevast ja kellaajast ja kohast).

  ReplyDelete
  Replies
  1. Peole oodatakse kõiki tellijaid, pidu toimub 12.06 Solarise keskuses al kl 17. Sissepääs on tasuta, nii et VIP olla on pigem sümboolne au :)

   Delete