}

Saturday, May 3

CAPITAL

Tallinnast tagasi ning oleme väga väsinud. Kohtusime siis BOOST'i ning THE BODY SHOP'iga :) Allpool on mõlematest natukene infot.
Boostis võttis meid vastu tore Essi. Saime endale Boost VIBE kaardid ning ka proovida uusimat Mango Berry Boost :) Esimesena seda jooki proovides tulid meelde sõnad - SUVI, JÄÄTIS, JOOK. Soovitame kõigile seda imemaitsvat jooki. Homme tuleb pisikene postitus kust saate lugeda natukene Mango Berry Boosti maikuu kampaaniast ning lisainformatsiooni Boosti kohta :).
The Body Shop'is võtsid meid vastu kaks väga toredat teenindajat, ning Siret oli meile pannud kokku pisikese goodie bag'i. Kindlasti tuleb postitus kus nendest toodetest kirjutame :) Lisaks uudistasime poes ringi ja tegime pilte. Seal leidus väga palju sooduspakkumisi ja suurepäraseid kingitusi emadepäevaks. Nii, et huvilised, minge hüpake lähimast kauplusest läbi :)

Suured tänud Teile: Essi, Siret ning kaks teenindajat, kes meid täna The Body Shop'is vastuvõtsid ning nõu andsid :)Vaarikasari on tagasi ning saadaval The Body Shopi kõikides kauplustes ☺


Homme siis natukene infot Mango Berry Boostist ning Boosti asutusest.
Kas keegi teist on juba proovinud uut Mango Berry Boosti või kasutanud The Body Shopi uudistooteid, Teepuu  BB kreemi ning keha sorbetti? Kirjuta, kuidas sulle meeldisid :)
♥♥♥

16 comments:

 1. Kahjuks ei ole, aga tahaks kindlasti kõiki asju proovida! :)

  lifeofgrete.blogspot.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Boosti igas kaupluses peaksid kõik tooted olema :) Kindlasti proovi järgi ja jaga meiega oma kogemust :)

   Delete
 2. Hei!
  Kui vanad te olete? Olete oma blogiga juba uskumatult kaugele jõudnud :)
  Sooviks ka väga uut boosti proovida, aga Pärnus seda ei pakuta... Seega pean ootama kuni Tartu/Tallinna satun..
  Aga teil on väga tore blogi :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oii aitähh sulle :) Tänases postituses on natukene informatsiooni, boost jõuab isegi pärnusse :)
   Oleme 14 aastased

   Delete
 3. Kallid tüdrukud, teil on väga vahva blogi ja olete oma vanuse kohta üllatavalt mõistliku jutuga, aga väike minupoolne tähelepanek : kui teha lähivõttes pilte toodetest, siis võiks maniküür ikka korras olla! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. kas peaksime järgmine kord pildid ära jätma? vabandust, aga hommik oli eriti kiire ning kõik eelnevad päevad ka. eks järgmine kord on korras :)

   Delete
 4. Olen üksmeelel varasema kommenteerija Brituga. Blogijatena peaksite ju teadma, et koorunud küünelakk ei ole moes ega ilus :)
  Muidu olen teie blogi suur fänn ja imetlen tihti teie stiili ja ka huvitavaid postitusi ;)
  Edu xx

  ReplyDelete
  Replies
  1. Okei, aga tõesti, hommikul kiiruga Tallinnasse, aega pole ning kas siis tõesti peaksime pildid ära jätma? Eks ole ikka meie oma asi kuidas need on ja olulisemad on siiski muljed, pildid ja meeleolu kui mõnesmõttes tühine küünelakk. Aga no eks igaüks paneb tähele midagi teistsugust :)

   Delete
  2. Sellessuhtes oli tegu ju täiesti mõistliku kriitikanoodiga ja väga viisakalt esitatud. Ei tasu kohe nii ülbelt vastata, kui keegi natukenegi negatiivsemat kirjutab ;)

   Kommentaarid polnud mõeldud sellena, et peaks kohe pildid ära jätma ja ära kustutama, vaid pigem tähelepanekuna, et järgmine kord teate asjast hoiduda.

   Delete
  3. ei vastanud küll nii ülbelt, aga las ta siis olla :)

   Delete
 5. Replies
  1. vabandust, viga parandatud. aitähh ütlemast :)

   Delete
 6. Neiud neiud :) Küünelakk ei kooru selliseks 1-2 päevaga, olgem ausad. Eriti ilublogi puhul võiks ju selline detailike pildil elementaarne olla. Fotosid ei pea sugugi tegemata jätma. Kas ma sain õigesti aru, et need käesolevad tooted olid pärit teie goodie bagi-st? Neid saab ju ka hiljem kodus ilusale taustale sättida ning siis foto teha :)
  (Ei tahtnud tegelikult seda teemat enam edasi keerutada, aga kriitika vastu võtmise oskus on ka omaette voorus. Kõike head.)

  ReplyDelete
  Replies
  1. oeh, vist jõutakse veel mitusada korda üle kommenteerida, kuigi me saime juba esimesest kommentaarist oma veast aru!!!! järgmised kommentaarid peab vist kustutama, kuna pole mõtet mitukorda üle korrata! :)
   Aga vot pildid pidime küll kohe ära tegema, kuna enda kaamera katki ja ei oleks saanud kodus teha! :)

   AITÄHH KÕIGILE, SAIME OMA VEAST ARU! :)

   Delete