}

Wednesday, June 4

TESTED-TRIED-AND HAPPY☺-Tangle Teezer & Rich Pure Luxury

Esiteks tahaksime vabandada, et pole jõudnud seda arvustust teha, aga nüüd on aeg käes! Oleme ära proovinud kõik tooted väga põhalikult ning oleme super rahul! :) Tooted on kättesaadavad salon+ salongides üle kogu Eesti :)

AITÄHH SALON24!*RICH PURE LUXURY*

Meie saime testida Rich Pure Luxury Intense Moisture Shampoo'd ning oleme ülimalt rahul. Toode annab juustele ülima sära ning hea lõhna. Juuksed on palju siledamad ja pehmemad. Tõesti väga super shampoon. Kui vahepeal kasutasime teisi shampoone siis selle juurde tagasi tulles oli erinevus ikka suur. Juuksed on palju tugevamad ja juuksekarvade väljalangemine on silmmärgatavalt vähenenud! :)

Toode lubab:
''Ülimalt rikkalik ja tõeliselt ekstravagantne, intensiivselt niisutav igapäevaseks kasutamiseks sobiv shampoon, mis puhastab õrnalt Sinu juukseid. Intese Moisture shampoon varustab juukseid vajalike toitainetega ja tagab suurepärase niisutuse, tugevdades ning taastades kahjustatud juuksepiirkondi, andes neile rikkaliku sära ja elastsuse. Sobib ideaalselt kõikidele juuksetüüpidele.''

Teise tootena testisime Rich Pure Luxury Intense Moisture Conditioner'i ning koos eelneva shampooniga on kindlustatud juuste tugevus, sära ning pehmus. Üheskoos Intense Moisture Shampoo'ga teevad tooted juuksed väga pehmeks ja tõesti nagu salong-tulemus:).

Toode lubab:
''Tõeliselt ekstravagantne, intensiivselt niisutav igapäevaseks kasutamiseks sobiv juuksepalsam, mille rikkalik koostis tagab värvikaitse ja luksusliku mikro-emulsiooni, mis hooldab juukseid sügavuti, muutes mistahes räsitud juuksed pehmemaks, säravamaks ning paremini käsitletavamaks. Sisaldab UV kaitset.''

Ja viimaseks Rich tooteks saime me Rich Pure Luxury Intensive Volume Spray. Nagu juba arvate, lisab sprei juustele volüümi ja nii see ka on. Toode töötab suurepäraselt ning ka ülimalt peadligi hoidvad juuksed saavad volüümikaks. Juba esimest korda peale kandes oli näha muudatusi, väga super toode!! :)

Toode lubab:
''Ülikerge Intensive Volume Spray vormib Sinu juukseid, andes neile kerge hoiaku ning suurepärase kohevuse, mis kestab kogu päeva. Tagab hõlpsasti saavutatava hoiaku ja kontrolli juuste üle. Luksuslik, terve päeva kestev kohevus.''


*TANGLE TEEZER*
Meie saime testimiseks kaks erinevat Tangle Teezerit-Aqua Splash & Salon Elite.
Kokkuvõttes pole me ennem näinud sellist juukseharja, mis nii kergesti eemaldab kõik pusad ja millel on selline ülimalt lahe disan :)

Aqua Splash Tangle Teezer
Tegemist on esimese ise püstiseisva Tangle Teezeriga, mis on samuti mõeldud just märgadele juustele. Me pole kunagi suutnud märgadest juustest nii ruttu pusasid eemaldada, kui selle Tangle Teezeriga. Kammides kuivi juukseid annab see sellise sära ja läikiva ning pehme tunde, täiesti imeline!

Salon Elite
Tegemist on täpselt kätte ära mahtuva Tangle Teezeriga, mida on kõikjal väga mugav kaasas kanda, mahub igalepoole ära ning on samuti väga imeline-sära, pehmus ja läikivus on need märksõnad, millega me iseloomustaksime oma juukeid pärast Tangle Teezeri kasutamist :)


 
KÕIKI TOOTEID ON VÕIMALIK OMALE TELLIDA :)

4 comments:

 1. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 2. Meile siiani on kõik olnud väga super tooted, v.a üks komplekt Avonilt. Jah me toome ka negatiivseid asju välja aga nendes toodetes küll neid ei olnud. Oleme toonud eelnevalt ka miinuseid välja. Vaata nüüd on lugu nii, et ma tean isegi, et osad peavad blogi ainult toodete saamiseks. meie nii ei tee!! teeme arvustusi nii ausalt kui suudame ja no tõesti ei olnud miinuseid. alati toome ausalt välja kõik aga no kritiseerida sellepärast, et toodud välja ainult plussid on küll labane, kui lihtsalt miinuseid ei ole

  ReplyDelete
  Replies
  1. This comment has been removed by the author.

   Delete
 3. Ka mulle väga meeldib tangle teezer ning sooviksin ka Richi juuksehooldustooteid proovida (:

  www.evailusadasjad.blogspot.com

  ReplyDelete