}

Tuesday, July 22

TEAZY TEATOX-HAPPY END☺

Vahpeal on olnud jubedalt kiire ja blogi on nii untsu jäänud :( Parandame selle peagi ning täna näete meie tulemusi ehk Teazy Teatoxi kuuri lõpetust:).
Saime proovimiseks 14 päevase teatoxi ning siin on tulemused ja natukene täpsemalt:)


Mariel kirjutab: Mina tunnen ennast peale teatoxi kuuri täiesti imeliselt. Kõik on nii värske ja justkui uus algus. Teazy aitas puhastada organismi ning jah, olen täielikult rahul. Kõht on ka poole saledam ning ka jalad peenemad :) Loomulikult tegin ka head trenni ja toitusin tervislikult. Eks vahepeal ikka patustasin ka aga no mis sellest enam :D
Kuuri ajal oli olemas ka enegria ''laks''. Seega trenni tegemisel polnud kunagi sellist ''ah ma ikka ei tee'' ''ei jaksa'' ''ei viitsi''. Kõik oli tipptopp :D
Kindlasti on siin keegi, kes hakkab ütlema aga miinused? Miinusteta asjad on reklaam. Minujaoks oligi ainuke miinus see, et ma ise ei püüdnud nii palju ja mul võiks seda teed ikka alati kapis olla:D.

Tahan tänada suurepärast Kertut ja Teazy tiimi selle imelise võimaluse eest, mis muutis nii palju. Olen väga õnnelik :)Kristel kirjutab: Muutus on täielikult märgatav! Tunnen ennast hästi nii seest kui väljast. Teazy tee on üllatavalt hea maitsega ning peale hommikuteed oli enesetunne väga hea. Õhtutee aitas tekitada hea une, kuigi vahest oli väsimus nii suur ning pidin kahjuks tee ära jätma. Lugesin ka tee koostisosi ning kõik seal sees oli tohutult maitsev. Alguses polnud mul nendesse teedesse üldse usku ja arvasin, et muutusepiltidel on keegi teine. Nüüd kui mul avanes ise see järgi katsetada, sain teada, et nii see ei ole. Soovitan kõikidel teed proovida, kuigi pean ütlema, et alguses tundusid teed ikka mõrudamad, kuna olin harjunud suhkrut teele lisama.
Suur suur tänu Teazy tiim, et lubasite mul seda katsetada ning tulemusega olen ülirahul! ;)


LISAKS! 

Tänu Teazy Teatox teele vähenes söögiisu kordades. Hommikuteed juues koos hommikusöögiga püsis kõht korralikult täis veel mitmeid tunde. Samas kui ilma teeta oli kõht juba tühi peale 2-3 tundi oli tänu Teazyle kõht täis lausa 4-6 tundi, mis on suurepärane :) Vahepeal oli küll tunne, et kõht on tühi aga sellejuures oli üks aga, nimelt polnud isu. Me ei oska nüüd öelda, kas tegemist oli meie söögivalikuga või pidigi see tee sellise tulemuse jätma. Igatahes oligi see parim osa, et ei pidanud koguaeg söögile mõtlema, et kõht tühi, mida nüüd sööks :D.
Nagu eelnevalt kirjutasime paranes ka uni. Õhtul olime koguni nii väsinud, et peale viimase tee lonksu vajusime voodisse ja magasime ikka korralikult hommikuni välja. Eks mõnikord tekkis vast pisike hetk, kui pidid silma lahti kissitama ja nt. teki peale tõmbama, kuid üldiselt oli uni ikka tunduvalt parem :)
Samuti kiirenes ka ainevahetus. Midagi hullu küll ei olnud. Sellesmõttes, et peaks nüüd wc vahet jooksma kogu päeva, eiei. Normaalsuse piirides :)


Teazy kodulehelt leiate palju treeningvideoid ja nippe millega vormi saada. Tseki seda SIIN :)
Teazy loosib välja ka 5'le parimale auhinnad. Täna hommikul sain imelise kirja Kertult ning varsti-varsti saate teiegi piiluda kingikoti sisse ;)

2 comments: