}

Sunday, July 13

TEAZY TEATOX-LET'S BE BETTER TOGETHER!

Paar päeva tagasi tuli mõte teostada see idee mida oleme kaua plaaninud ehk lõpuks ära proovida, kuidas teatox tee tegelikult mõjub. Nüüd oleme proovinud Teazy Teatox teed juba 6 päeva ning kogu see kuur on olnud nii suurepärane ja ootusärevuslik!! :):)
Kui teed kätte saime siis avanes väga armas vaatepilt. Teede kujundus on nii armas ja meile saadeti ka kirjakesed :) Super armas!!

Teazy teed on küll alles alguses aga liiguvad ja laienevad väga ruttu. Tervislik ja sportlik eluviis, see on see, mida Teazy propageerib. Olemas on hommiku-ja õhtuteed, energiatee ja roheline jäätee. Kõikidel nendel on kindlasti suurepärased lõpptulemused ja maitsed. Meie proovime hommiku-ja õhtuteed.
Hommikutee- tõeline hommikunauding!! Me oleme ennem joonud erinevaid rohelisi teesid aga mitte mingisugust energiat ega kaalulangust need ei toonud. Teazy hommikuteest saime sellise värskenduse ja energia koguse, et seda jaguks terveks päevaks. Lisaks saime teest enda rõõmuks juba lõunaks väiksema kaalunumbri, suurepärase enesetunde ja uskumatu-kõht püsis peale hommikusööki 6tundi täiesti täis. Kordagi ei tulnud isegi mõtet, et peaks sööma või, et kõht on tühi :). Maitselt tundus tee natukene mõru, aga nüüd on täiesti okei. Hommikuteel on selline puuvilja-piparkoogi maitseline. Me ei oska täpselt seda kirjeldada, aga kindlasti väga huvitav maitse on!! ;) Aroom on pigem selline rahustav ja mõnus.

Õhtutee- annab väga rahuliku une. Ennem oli meie uni selline, et kui õues oli äike või tormid siis silm vajus ise lahti ja väga tüütu oli jälle magama jääda. Kui teed õhtul just ennem magamaminekut jõime siis magasime lausa 9-10 tundi ilma ''vaheärkamistetta''. Õhtutee aroom oli natukene teistsugune ja pisike miinus selle asja juures. Aga maitse oli parem kui hommikuteel, magusam :)

Pakendis olid väga armsad maasika kujulised teesõelad, tõeliselt super armsad :)

Tee joomise ajal teeme me ka trenni ja toitume 70% ulatuses tervislikult :). Senini on kõik olnud väga super. Treeningud on nö. iseseisvad aga meie kindla koostatud plaani järgi. Kui kellegil tekib huvi treeningplaani või Teazy Teatox tee kohta, siis kindlasti küsige :)

TEAZY TEATOX'i leiate ka paljudest netiarvarustest, tseki kindlasti! :):

Facebookis-SIIN
Instagramis-SIIN
Pinterestis-SIIN
Soundcloudis-SIIN
Endomondos- Teazy Teatox

Nende sotsiaalvõrgustike lehtedelt, leiate nii-nii palju motivatsiooni :)

Tulime geniaalsele ideele ja tuunisime endale ise Teazy logoga tassi :) 

11 comments:

 1. Kas poes pole neid müüa?:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. ei ole, ainult internetis minuteada:)

   mariel

   Delete
 2. Mis komplekti Sa tellisid, et tassi ka said? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Me kirjutasime ka, et tassi tegime ise :)

   Delete
 3. Milline on teie treeningplaan? Mitu korda nädalas ja mitu tundi? Kus?..

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nii avalikult ei kirjutaks :)

   Delete
  2. Siis võite mulle Facebooki kirjutada, Kerste Õunapuu, ma lisasin teid juba.

   Delete
 4. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 5. Kui palju te hommikutee puru ühe tassi kohta panite? Või on see maitseasi ?

  ReplyDelete
 6. Kui mina tellisin, polnud küll seda armsat teesõela kaasas :(

  ReplyDelete