1.8.14

GIVEAWAY-VALGE KLAAR// LÕPPENUD

Pole juba päris kaua korraldanud mitte ühtegi loosi, aga täna muudame asja :) Valge Klaar andis meile võimaluse välja loosida kaks korpust, iPhone 5'le ning iPhone 4/4s'ile. Seega võitjaid on kaks! :)

Loosi lähevad:
*iPhone 4/4s case+samas toonis küünelakk

*iPhone 5 case+samas toonis küünelakk

Osalemiseks:
*Ole meie blogi sõber (vajuta küljeribal join this site nuppu)
*Kliki laik Valge Klaari fb lehel ning KristelMarielBlogi fb lehel-Siin ja Siin! :)
*jaga viidet oma fb seinal avalikult, kui soovid suurendada oma võiduvõimalust SIIN
*kirjuta siia kommentaariumisse oma nimi ja email ning kumbat korpust soovid :)
Võitja loosime välja 2 nädala pärast! :)
Good Luck! ;)


45 comments:

  1. Kerste Õunapuu
    kersteounapuu@gmail.com
    Ei oskagi valida, aga küll siis valin, kui võidan :D

    ReplyDelete
  2. Kristina Ivanova
    kristinaa665@gmail.com

    iPhone 5 case.

    ReplyDelete
  3. Kristina Tiidu
    krissu9911@gmail.com

    iPhone 4/4s :)

    ReplyDelete
  4. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  5. Kristin Teesalu
    kristin.teesalu@gmail.com
    iPhone 4/4s :)

    ReplyDelete
  6. Kerly Mägimets
    applekerly@gmail.com
    iPhone 4/4s

    ReplyDelete
  7. Heleri Keeman
    helerikeeman@gmail.com

    iPhone 4/4s case

    ReplyDelete
    Replies
    1. Loodan, et pole hullu, kui soovin siiski iPhone 5 case :)

      Delete
  8. Mia Kaljula
    mia_kaljula@hotmail.com
    iPhone 4/4s korpust sooviks :)

    ReplyDelete
  9. Eva-Lota Tihomirov
    Evalotatihomirov@gmail.com
    Iphone 5 case 😊

    ReplyDelete
  10. Diana stelmokas
    Lovediana10@hotmail.com
    Iphone 4/4s

    ReplyDelete
  11. Elisabeth Kuning
    elisabeth.kuning@gmail.com
    iPhone 4/4s korpus

    ReplyDelete
  12. Hanna-Lotta Püssa
    hannalotta.pyssa@gmail.com
    iPhone 4/4s

    ReplyDelete
  13. Kertu-Carina Kallaste
    kertucarina@gmail.com
    iPhone 5/5s

    ReplyDelete
  14. Kertu J.
    kertujurima@gmail.com
    iPhone 4/4s
    Vabandan, kui kommentaare on mitu, telefon läks segadusse.

    ReplyDelete
  15. Keidy-Liisa Küttim
    keidyliisa@gmail.com
    4s

    ReplyDelete
  16. helen ülper
    elluylper@gmail.com
    iphone 5

    ReplyDelete
  17. Käthy Tuoppi
    kathytuoppi@gmail.com
    iphone 4/4s

    ReplyDelete
  18. Kadi Simuvard
    kadiblogger01@gmail.com
    iphone 4/4s

    ReplyDelete
  19. Elis Ott
    elis.ott@gmail.com
    Iphone 4/4s

    ReplyDelete
  20. Merli M.
    merlimaevalja@gmail.com
    iPhone 5/5s
    :)

    ReplyDelete
  21. Kadri Hunt
    messikhh@gmail.com
    iPhone 4/4s

    ReplyDelete
  22. Anita Hohlov
    anita14114@gmail.com
    iPhone 5 korpust :)

    ReplyDelete
  23. Gristi Villem
    gristivillem@hot.ee
    Iphone 4/4s

    ReplyDelete
  24. Keiti Koppel
    keitikoppel@gmail.com
    iPhone 4/4s

    ReplyDelete
  25. Helen Nurm
    helennurm150@gmail.com
    iPhone 4/4s

    ReplyDelete
  26. Martiina Palumaa
    martiina.palumaa@gmail.com
    iPhone 4/4s

    ReplyDelete
  27. Silja Simon
    siljasim@gmail.com
    iPhone 4/4s

    ReplyDelete
  28. Ave Karja
    Deemant@gmail.com
    iPhone 4/4S

    ReplyDelete
  29. Sandra Kartsev
    sandrakartsev@gmail.com
    iPhone 4/4s

    ReplyDelete
  30. tegin kõik vajaliku, et loosis osaleda, sest minu lapselapsele meeldiks iPhone 5 case+samas toonis küünelakk

    Henn Nõgel
    hennnoggel@gmail.com

    ReplyDelete
  31. Triinu Rohumägi meidra
    triinu.rohumagi@mail.ee
    iPhone 4/4s

    ReplyDelete
  32. Tahaksin võidu korral iPhone 5'le korpust ja küünelakki siis ka vastavat :D

    Tänan, väga mõnusad auhinnad :)

    Eva-Maria Virnas
    evamariimarii@gmail.com

    ReplyDelete
  33. Liset Noor
    lisetnoor28@gmail.com
    iPhone 4/4S

    ReplyDelete
  34. Johanna Joandi
    johanna.joandi@gmail.com
    Iphone 4/4s

    ReplyDelete
  35. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  36. Liis Õmblus
    liisu160@gmail.com
    iPhone 4/4s

    ReplyDelete
  37. Lee Vanamölder
    leevanamlder@gmail.com
    iphone 4/4s

    ReplyDelete
  38. Delis Lauringson
    delislauringson@gmail.com
    iphone 5 :)

    ReplyDelete
  39. Betra Käsper
    betrakasper@hotmail.com
    iphone 4/4s

    ReplyDelete
  40. Annaliisa Pärl
    annaliisa294@hotmail.com
    iphone 4/4s

    ReplyDelete
  41. Elle Marie Randoja
    Elle.randoja@gmail.com
    Iphone 5

    ReplyDelete
  42. Janete Olev
    janeteolen@gmail.com
    Iphone 4/4s

    ReplyDelete
  43. Laura Marie
    dreamerlauraa@gmail.com
    iPhone 5 case

    ReplyDelete
  44. Ingely Penu
    ingelypenu@hotmail.com
    Iphone 5

    ReplyDelete