}

Friday, October 31

Arvustus | TEAZY TEATOX |

Varemalt oleme teinud sellel teemal juba 2 postitust. Ühes oli 14 päeva kuuri jutt ja teises midagi lihtsalt, mida ühesõnaga Teazy'st arvame ja arvatakse. Igal juhul tuleb siit nüüd täpsem 28 päeva tagaisiside :)
Pärast 28 päeva lõppu oli tunda korralikult väljapuhkamist ja kergust. Keha oli nii hästi harjunud selle igahommikuse tee tassiga ja nüüd kui seda hommikust tassi enam ei olnud, siis järele mõeldes milline oli tunne 28 päeva tagasi ja nüüd.
1)Väljapuhanud- Juba ennem mainisime seda, aga see oli nii mõnus tunne. Õhtul on mõnus minna voodisse ja hommikul saab juba nii erksalt üles ja nagu polekski vahet kas kell on 7 või 9, mõlemal juhul on erksus juba kehas!
2)Seedimine kiirenenud ja korras- See on oluline meie kõigi jaoks, et seedimine oleks korras. Teazy joomise ajal ei tekkinud ainevahetusega probleeme, pigem kiirendas natukene. See on hea, sest tee viib kehast välja kõik mürgid ja tänu sellele langeb ka kaal.
3)Nahk- Varasemalt oli probleeme ka vaikselt akne ja muude punnikestega aga nüüd on vahe sees ja tunduvalt vähenenud. Nahk ei läigi nii palju ja pole enam nii õline, samuti pole see kuiv. Kõik punnid loomulikult kadunud pole, aga nahk on siledam ja ühtlasem.
4)Uni- Õhtul oli seda väsimust ikka tunda, kool jm on ju suur suur väsimuse tekitaja. Aga uni oli suurepärane, see igaöine ärkamine on vähemaks jäänud. Varem ärkasime keskmiselt 3x aga nüüd magame olenevalt kas TERVE öö rahulikult või ärkame ainult üks kord. Super!
5)Rõõmsam meel ja parem tuju- Nagu öeldakse, et inimesed on näljad ja kurjad kui kehas pole piisavalt õigeid aineid ja keha on mürke täis. Peale teazyt kõiki neid tulemusi nähes olime juba nii õnnelikud, sest 14 päeva kuuri järel olid tulemused pooleväiksemad.

(a little accident with my phone:D)

Eelmisel korral tõime ära ka suure kaalulanguse, aga seekord meie eesmärk polnud kaalu langetada vaid näha neid erinevaid teisi nurki ja see on tõesti imeline. Kõigil ei pruugi selliseid muutuseid tulla(oleneb inimesest) aga kindlasti soovitame sooja südamega seda juua, mürkidest saab kindlasti vabaks! :)

Tuletame meelde, et ''SOODUSKOODID''e lehealt leiate ka koodi -10%MK mis annab teile igalt ostult -10% allahindlust :)
  Pildid on tehtud Canon EOS 700D'ga

2 comments:

  1. Kas neid teesid saab tellida ainult leheküljel ja kas tuleb juua seda teed kaks korda päevas või kuidas?

    ReplyDelete
  2. On hommikutee ja õhtutee. Õhtuteed tuleb juua üle päeva igal õhtul. Hommikuteed aga igal hommikul. Jah neid saab ainult leheküljelt meie teada

    ReplyDelete