}

Wednesday, October 22

LUCY MINERALS | EYESHADOW: Sand Castle

Juba ammu saatis meile Lucy Minerals pakikese kus oli sees pisike armas totsik, mille ees oli lauvärv. Aga kahjuks jäi see pisike potsik seisma ja tükk aega ei tulnud üldse meelde, et meil see on siis nüüd on aeg tema ka ära tutvustada :)


Lauvärv on totsikus nagu pulber ja seda on väga kerge peale kanda. Välja saamine on üpriski raske, kui sa ei taha, et sul suur kogus välja tuleks või siis laud või kaan ära määrduks:D- aga pulbrine kooslus on meie arvates mugavam, pintsliga peale kandes on kuidagi kindlam kui näppudega.


Nagu näete siis toon on selline kakaone-nude(?). Igatahes pigem tagasihoidlik, mida saabki igapäevaselt kanda, kui sa tahad silmi rohkem esile tuua. Kui me selle taasavastasime siis olime nii õnnelikud, sest just sellist nude tooni oligi vaja:)


Kõik kes otsivad midagi tagasihoidliku aga samas väljatoovat siis seda lauvärvi soovitame sooja südamega, ta ei jää silmadel raske ja seda on väga kerge hajutada, tänu pulbrisele kooslusele :)
Väga igatseme ka Lucy Mineralsi baaspuudrit millest kirjutasime lähemalt SIIN. Lauvärvi saate tellida omale SIIT :)


Nagu näha siis piltidele jäi ka meie Prints kes on nüüd juba 3 aastat meie juures elanud :) Kas Teie olete midagi Lucy Mineralsilt tellinud/proovinud? Kirjutage oma muljetest ja arvamustest kindlasti! :)

Pildid on tehtud Canon EOS 700D'ga.


No comments:

Post a Comment