}

Saturday, October 18

Uued tooted: Joik, Avon, Timotei, Dove


Veidi aega tagasi saime pääris palju pakikesi. Esimesena jõudis meile Joiki imearmas pakike, kus sees oli kaks toodet, ning 6 testrit(3 juba katsetasime ära).   Ümmarguses potsikus on sees Jõhvika ja mustsõstra näomask. Sees on pulbri sarnane puru(meenutab puudrit) mis tuleks ära segada ühe lusikatäie vee, taimetee või piimaga. Näomask tuleks kanda näole 10-15 minutiks, ning eemaldada leige veega. Well... me oleme katsetanud päris palju näomaske ning see on üks meie suureks lemmikuks. Kindlasti soovitame seda proovida!
   Järgmisena leidsime pakist Metsamarjaseebi, mis lõhnab niii nii hästi!! Seepi kasutame eelkõige näopesuks aga samamoodi võite seda kasutada ka kätepesuks või mistahes muu tootena.
   Siis avastasime 6 pisikest testerit (mõlemale 3tk) Esimene oli kehakreem, mis oli pruuni värvi ja pärast nahale kandmist oli kohe tunda, et nahk on poole pehmem. Teiseks oli käte- ja jalakreem. Seda jagus ainult kätele kandmiseks aga see lõhnas ülihästi ja tegi käed samuti pehmeks. Kolmas oli näoseerium. Ta lõhnas veel eriti hästi ja tõmbas naha pingule.


  Dove pakkus välja, et nad saadaksid meile paar uudistoodet. Seekordseks üllatuseks oli neid tooteid suhteliset palju:D
  Samuti oli pakis ka 2 timotei toodet: shampoon ja palsam. Veel leidus pakis kaks deodoranti, Dove Nutrive Solutions Nourishing Oil Care tooted (shampoon, palsam, mask) mis on Marieli lemmikud ning Dove Damage Solutions Insentive Repair tooted, mis on minu lemmikud.

   Intensive repair tooted tegid juuksed eriti pehmeks ja siidiseks, ja Nourishing Oil Care tooted tõid juustesse läiget, andsid hea lõhna ja samuti oli selle puhul veel pluss, et nad jätsid juustesse volüümikuse alles, mida Intensive repair' toodete puhul öelda ei saaks. Timotei shampoon ja palsam lõhnasid kõige paremini ja juuksed tundusid peale mitmendat kasutuskorda palju elastsemad :)

   Invisible dry rulldeodorant ja pihustav variant- Kirjelduses oli kirjas, et ei jäta jälge riietele ja nii see ka tõesti oli.
   Rulldeodorandi puhul oli suurus väga mõnus-pisike, mahub igasse kotti ära. Pihustav variant on kõvasti suurem pudel ja seepärast oleme seda praegu vähem kasutanud, aga kindlasti sobilik nt. vannituppa ja hommikul kasutamiseks, pisikest saab pigem meie arust igalepoole kaasa võtta :)


   Viimasena siis pakike Avonilt. Mõned tooted siin saime blogi koostööga aga otsustasime pildile võtta ka need tooted, mis me ise tellisime. Nagu näha on siin väga palju erinevaid testreid, mida kõike me siiani pole jõudnud ära testida.
   3 Planet Spa maski on samuti head, kaks nendest meenutavad geeli ning kolmas on mudamask. Pakis oli ka jumestuskreem, mis on toonilt veidi hele aga otsutasime tellida matistava jumestuskreemi.
   Avonilt saadud pakikeses oli veel Gel lakk, mis on nii mõnusa veripunase tooniga, just sügisesse loodud ning teine on küünepliiats, millega saab eemaldada nahale sattunud küünelakki. Töötas väga hästi, aga kui eemaldada juba suuremas koguses tumedama tooniga küünelakk siis võib otsik määrduda ja enam mitte nii hästi oma tööd teha.
   Avon Senses tootesarjalt oli seekord meie pakikeses Shower Gel ja Showercream. Esimene on juba peaaegu otsakorral:D Pakis oli tegelikul veel üks beezikas küünelakk, aga ta on samuti peaaegu otsa saanud kuna kellele ei meeldiks beez toon?:D


Milliseid tooteid olete teie siit juba proovinud ning mida soovitaksite ka teistele? :)

Pildid on tehtud Canon EOS 700D'ga.

1 comment:

  1. Vau! Nii palju huvitavaid tooteid! :)
    Ise sain ka JOIKi Metsamarjaseebi ja Jõhvika ja Mustsõstra Näomaski proovimiseks, mõlemad väga meeldivad! :)

    www.blogicarmen.blogspot.com

    ReplyDelete