}

Tuesday, January 13

Arvustus | Salon 24


Salon24-lt saime juba ennem jõule imearmsa pakikese millest räägime kahjuks alles nüüd. Instagrammis uudistades võis juba tooteid näha :)
Pakis olid: Tangle Teezer Compact Styler- Pink Baublelicious, RICH Pure Luxury Argan Volumising Mousse, Tigi BH Flexi Head juukselakk, Tigi BH Motor Mouth. 
Ja nüüd kõigest lähemalt :)

Tangle Teezer Pink Baublelicious – uus särav täiendus populaarsesse Tangle Teezer Compact Styler juukseharjade sarja. Pühademeeleolus särav roosa juuksehari on kena kingitus või suurepärane täiendus juba olemasolevasse kollektsiooni, köites kõigi pilke oma imelise säraga!
Kuna me mõlemad oleme ennem Tangle Teezerit kasutanud, siis on see hari lihtsalt igapäevaselt asendamatu! Ühe hetkega on juuksed justkui poole tervemad, läikivamad ja viimistletud. See hari tundus käepäraselt natukene väike, aga kiirelt pisikesse kotti pista on seda sellegi poolest väga mõnus.

RICH Pure Luxury Argan Volumising Mousse on kerge koostisega juuksevaht, mis lisab tekstuuri ja volüümi juuksejuurtele ning muudab juuksed tihedamaks ja täidlasemaks. Sobilik pidulike ja igapäevaste soengute viimistlemiseks. Tootel on olemas kuumakaitse, uv-kaitse, värvikaitse. See on kahueemaldav, niisutav ja siluv.
Samuti oleme me varem kasutanud Rich Pure Luxury tootesarja, mis on meie juustele sobiv. Vaht aitas väga hästi nendel päevadel kui juuksed ei olnud nii volüümikad. Aga peab olema ettevaatlik, et ei lisaks liiga palju kuna muidu võivad juuksed jääda natukene kleepuvad.

Tigi BH Flexi Head- tugeva kuid paindliku hoiakuga juukselakk võimaldab soengut järk-järgult viimistleda, ilma soengut koheselt fikseerimata. Juukselakk tagab kauapüsiva kuid liikuva ja pehme hoiaku.
Juukselakk oli suures pudelis, mis võib tähendada ainult rõõmu. Sellel oli maasika taoline lõhn ja toode ise oli suur abimees. Lokid püsisid lausa kaks päeva! Vahepeal ei olnud vaja uuesti lakki kasutada ja tulemus jäi loomulik, Mõningate lakkide kasutamisel võib jääda tugev ja takune tulemus, selle laki puhul seda polnud.

Tigi BH Motor Mouth- see volüümi andev, siluv ja läiget andev viimistlustoode sisaldab volüümi lisavaid, toitvaid ja UV valguse all helendavaid koostisaineid. Lisab volüümi ilma juukseid rasvaseks muutmata. Silub lendlevaid juukseotsi ja tänu valgustpeegeldavatele koostisele lisab juustesse uskumatu läike.
Toode oli käepärases potsikus, pumbaga sai toodet ilusti kätte. Lõhnas natukene nätsukummi maitsejärgi, aga see ei olnud ebameeldiv. Sellel oli kreemjas koostis mida oli uskumatult kerge juustesse kanda. UV valguse kätte kahjuks ei sattunud ja seda järgi testida ei saanud. Kuid aga ennem föönitamist seda peale kandes oli juuste elektrilisus vähenenud. Niisutas korralikult :)

Kui kellegil tekkis toodete vastu huvi, siis klikkige pealkirja peale ja Teile avaneb Salon24 leht kust leiate ka rohkem informatsiooni :) Tooted jäid 10-20€ vahemikku.
NB! Jagades soovitud toodet facebookis saad automaatselt 10% soodustust! Ära jäta head võimalust kasutamata! ;)

No comments:

Post a Comment