}

Sunday, February 1

Hair talk


Täna tulen ma lagedale hoopis millegi muuga. Juuksed, need on põhiteema minu päevas. No kes ei ütleks ära säravatest, kohevatest ja pehmetest juustest?
Mul on mõned nipid ja nõuanded varuks, kuidas teha igast päevast nö good hair day! :)

 Kõigepealt ma soovitan igaühel leida kaks shampooni mis talle täielikult sobivad. Miks kaks? Juustele on vaja vaheldust, et nad koguaeg ühe sama tootega ära ei harjuks. Ja kindlasti tuleks üks kord nädalas teha sügavpuhastavat juuksemaski. Juuksemaskid on väga toitvad ja niisutavad, nad annavad väga pehme tulemuse.
 Kui su juuksed on väga peadligi hoidvad ja volüümitud(?), siis ma soovitan juukseid pesta ja föönitada pea alaspidi. Mind on see tehnika vägaväga aidanud. Samuti pesen ma pead hommikuti, et see volüüm oleks nö. värske(:D)
 Kindlasti-kindlasti soovitan ma kasutada Tangle Teezer harja. Mind on see väga aidanud. Oma esimese harja sain juba peaaegu aasta aega tagasi Salon24'lt, selleks oli Aqua Splash. Ma olen siiani sellest vaimustuses.
 Aegajalt, nii ükskord nädalas võiks juustesse panna ka õli, ainult otstesse ning ka leave-in treatmen'te. Need aitavad hoida juuste tekstuuri :)
Kindlasti ei tohiks magada juuksed tugevas hobusesabas, pigem punuda juuksed lõdvalt patsi, või teha kerge krunn :) Siis ei ole juuksed pinge all, vaid vabad :)

Lisaks tuleks ka juua vett ja toituda tervislikult, või vähemalt mitte süüa niipalju ebatervislikku:). Vett tuleks juua umbes 8 klaasi igapäev- see aitab ka nahka paremaks teha ja küüsi tugevdada jne.
Ja K-I-N-D-L-A-S-T-I, kui on soovi juukseid kasvatada, siis kogu kuumtöötlus ära unustada ehk siis mitte kasutada!
Juuksemaske võib ka ise teha, ma olen palju head kuulnud kookosõli kohta, aga pole veel jõudnud järgi proovida, kindlasti lähiajal plaanis:).
Ja kui juba juustest juttu, siis Camorkas toimub väga lahe ''võistlus'', mille korraldajaks on Placent Active. Minu pilti saate laikida SIIN :)


Kui teile meeldivad sellised postitused vahelduseks siis kindlasti andke sellest mulle teada! :) Ma olen nii selles youtube maailmas praegu; iga õhtu möödub seal. Suvi on kõigest 4 kuu kaugusel, oeh ma ei jõua ära oodata. Aga mis ma ikka patran, tsauka!

2 comments:

  1. Kui tihti sa juukseid pesed? :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Oleneb sellest, kui ruttu nad nö. mustaks lähevad. Kui mul on trennipäev siis pesen kas samal õhtul või järgmisel hommikul. Üldiselt püsivad nad puhtad 2 päeva :) Ntks pesen esmaspäeva hommikul ja siis olenevalt kas kolmapäev või neljapäev jälle.

      Delete