}

Wednesday, March 18

VLOG | Saaremaa #1

Täna jõudsime lõpuks Saaremaale, ma olin seda nii nii kaua oodanud. Hommikul läks jube kiireks, kuna meie praam pidi minema tegelikult tund aega varem ja kokku kulus sõidule ära 4h.
Ma pean tõsiselt vabandama, et mul pole see vloggimine veel käpas :D Kõik need ebaühtlased üleminekud, kaamera fookusest väljas olemised ja värisemised- ma tõsiselt palun teilt kõikidelt juba ette vabandust, kes pole seda videot vaadanud. Ma ei osanud üldse sellega arvestada, et mu käsi võib nii palju väriseda- tuleb muretseda väike statiiv :)
Homme ma üritan natukene täpsemalt ja korralikumalt filmida, sest nüüd ma siis tean, milline see tuleb kui ma nii jätkan (hihi:D).
Homme asume Kuressaaret avastama, me käisime siin vist viimati, kui olime 7. Lossis ja linnas ning ma usun, et saan palju sisukama video.
Me asume (nagu videos nimetatud) GOSPAS' ehk Georg Otsa Spaa Hotellis.
Täpsema info saate siit : http://gospa.ee/
Siiani on kõik väga tore, jõusaalis sain ilusti oma treeningud tehtud, toidud on väga maitsvad, eriti see soe šokolaadi kook koos minu lemmiku LaMuu pistaatsia jäätisega(!!) ning käisime isegi veel peale õhtusööki spaas, et teha väibasseinis mõned pildid(video lõpus hoolikalt aknast välja vaadates näete basseini!:)). Toad ise on väga ilusad ja korralikud.
Kui te sooviksite näha minu treeningutest jõusaalis pilte või neid basseini klõpse siis kindlasti andke mulle teada! :)


Aga võtke endale midagi näksimist ja juua, ning vaadake see pisike vlog läbi! Loodan, et meeldib :) Kõik soovitused, nii head kui halvad jätke kommentaaridesse ning küsimustele vastan hea meelega.
VALI mutrivõtmelt kindlasti 1080p! :)

22 comments:

 1. endiselt nii häirib see juuste pidev näppimine.... :( panin poole pealt kinni ka seetõttu

  ReplyDelete
  Replies
  1. Olen nõus. Mind häirib see ka hullult.

   Delete
  2. Ma tõesti oleks patsi pannud juuksed, sest need olid nii elektrit täis ja koguaeg!
   Järgmine kord filmin juuksed kinni:)

   Delete
  3. Mind küll ei häiri. :) Ja Sul ikka nii numps nägu, et tahaks kohe põsest näpistada. :)

   Delete
 2. Esimene muusika oli väga mõnus ja läks hästi teemasse(mulle meeldis). Muidu oli video täitsa tore, aga nagu eelnevalt oli öeldud võiks juuste sättimist ikkagi vähem olla!😉 Väheke häiris ka see, et mõned korrad oli kohti kus video oli fookusest väljas, kuid õnneks oli seda vähe. Üks küsimus ka, et kas nüüd tegeleb ainult Mariel selle blogiga või Kristel ka?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitähh sulle :)
   Jah nuud ainult mina, olen seda palju maininud kull aga pole hullu kui pole marganud :)

   Delete
 3. Kas Kristel ei tegele enam üldse selle blogiga ka tulevikus?

  ReplyDelete
  Replies
  1. ei ja see on tema enda otsus, ning kahjuks on seal kõrval ka sõltuvaid tegureid

   Delete
 4. Video on hästi mõnusa vibe'iga, aga silmadele teeb natuke haiget, kui kaamerat väga kiiresti liigutada (nt üles alla või kui näiteks liigud paremalt-vasakule sellega) ;) Esimene muusika meeldis väga, üleminek oleks võinud olla tsipake sujuvam. Mida ma ise oleksin tuba filmides teisiti teinud olekski alguses rahulikult sisemuse ära näidanud ja siis seda rõdule minemist natukene paremini teinud, sest see läbi kardinate minek-tulek polnud suurem asi. Ka su kaameral on lihtsam teravustada, kui liigutad seda aeglasemalt ning meil parem vaadata :) Ennem enda filmimist oleks hea, kui sa teaksid kohe täpselt ära, mis räägid. Statiiv on selles osas just eriti hea kasutada, kui oled toas ja räägid. Just seetõttu, et siis käsi ei värise ja taaskord põhjuseks see, et kui sa pikalt räägid, siis ühel hetkel hakkab see värin häirima (vähemalt mind). Ääretult mõnus oleks ka see, kui vaataksid rohkem kaamerasse, nii on küll esmapilgul natuke ebameeldivam, aga siis tekib selline mõnus silmakontakt vaataja ja sinu vahel. :) Loodan, et mu tähelepanekud tulevad sulle kasuks ning et ikka midagi head ka öelda, siis mulle tegelikult meedis, oli tore ja vahva vaatamine. Ootan järgmist! :)

  Paar küsimust ka selle koha pealt, et mida sa fotograafilt täpselt ootad? Tegelen ise ka sellega, kuid millist kvaliteeti sa täpselt taga otsid? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitähh, et jagasid lahkelt abi :) Jaa ma ise ka hetkel sobiva statiivi valikul ning nägin kui ruttu ma filmisin siis olin küll nagu oh õudust :D Aga kirjuta mulle marielpahkel@gmail.com ja räägime edasi :)

   Delete
 5. Nt mina jäin küll sellega väga rahule. Hea vaatamine oli. Editimine ning video üldse meeldis. See juusteteema jah, aga eks see ole kui seline "harjumus" on, siis raske end sellest kohe võõrutada. Ja kes video selletõttu poole pealt kinni pani- ei mõista-sest see klipp kus rääkisid ei olnud eriti pikk ja seda oli ainult üks. Siin juures mainiksi âra, et kui vlogimisega rohkem sina peale saad oleks mõnus kui räägid kohe juurde nt kui lähete kuskile- eks see olene ka kas avalikult on tahtmist nii vlogida jm. Aga ei, tip top! Ja mitte halvaga, aga mu arvates on blogi nn kvaliteet muutunud ning blogi on "parem" peale seda kui Mariel sellega tegeleb- hea on kohe kui inimene nn südamega asja juures on! Kiidusõnad. Ja edaspidi saab ainult paremaks minna niiet ei jõua oodata, mis siit blogist veel tuleb:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jaa mul koguaeg ununes kaamera välja võtta ning meil olid tuttavad siin ja nad ei soovinud kaamerasse jääda ja kuna auto-tuba üpris väike siis kuskil nurgas kükitada ning kaamerasse rääkida, mkm :D
   Kas nüüd nii, koguaeg olen mina postitusi kirjutanud ja Kristel aitab mind siiani! :) Aitähh sulle, tõsiselt armas oled :)

   Delete
  2. jaa, eks loomulik ole, et ei pea koguaeg kaameraga ringi filmima.. Sain aru ja, aga lihtsalt, nagu, on nâha sinu tööd siin ja pühendumust! :)

   Delete
 6. Mulle väga meeldis, aga vahepeal liiikus kaamera natuke liiga kiiresti, aga muidu väga tore :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. jaa, seda ta tõesti tegi :D aitähh sulle :)

   Delete
 7. Kus kohas sa klippe kokku paned? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Windows Move Maker :DD Nii kaua kui ma oma Macbooki saan :)

   Delete
 8. Juuste ''näppimine'' ei ole minu jaoks videos probleem, põhimõte vlogil on ikka see, et näha mida Mariel teeb ;) vägaväga mõnus vlog oli ja üks küsimus ka: mitme korruseline oli/on hotell? ja kas oli kallis ka? :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. hotell oli 5 korruseline, noo kuidas kelle jaoks, täiskasvanule oli üks öö 48€, alla 18 aastasele 20€. Õhtusöök läks kolmepeale kokku ~50€.
   olime kaks ööd, 48+48+20+20+20+20=176€
   Ainult õhtusöök 50+50= 100€
   No ja igast muud kulud, hommikusöök oli hinnasees aga lõuna jne, kuskil 350-400€, nii et päris kallis ei olnud :)

   Delete
 9. mis viimase loo nimi on?

  ReplyDelete