}

Sunday, April 5

BLOGGERS TOGETHER | Moeblogijate Kirbuturg

Pühapäeval, 12.aprillil toimub mõnusas Telliskivi loomelinnakus asuvas restoranis, nimega Foody Allen, taaskord moeblogijate kirbuturg. Üritus toimub aga esmakordselt kevadel, seega pannakse välja nii talve-, kevade- kui ka suvekaupa. Üllatus on aga Teile, esimesed 25 külastajat saavad kinkekoti ürituse toetajatelt ning kohal on ka meigikunstnikud, mineraalkosmeetikabrändi Ontic Mineralsi poolt, kes soovijate näod ilusaks teevad. Lisaks pakutakse ainult pühapäeval restoranis ainulaadset tervisetoodet, mida pole saanud varem ega ei saa ka hiljem restoranis süüa! :)
Mina sain kutse taaskord, ja seekord olen ka kindlasti kohal. Kahjuks niitis eelmine kord maha haigus ja selle tõttu jäi minemata. Panen välja kaupa alates talvest kuni suveni, hindade peale pole ma jõudnud veel mõelda, kuid nad peaksid jääma vahemikku 2€-15€, v.a mõni kallim talve või kevad jops.
Kohal on peale minu ka veel paljud toredad ja armsad blogijad, kelle riidekapist te nii mõndagi arvatavasti endale osta saate[;)] :

Triinu Ollema - http://fashionnotesbytriinu.com/
Sandra Pikk - http://sandrelle.net/
Piia Õunpuu - http://www.bowtiediary.com/
Stella K. Wadowsky - http://www.stellarium.ee/
Getri Mitt - http://ciassico.blogspot.com/
Emilia Elizabeth Kruusmann - http://www.emilia-elizabeth.com/
Marili Kõiv - http://www.storytelling.ee/
Kamilla Katarina - http://trendiruum.ee/
Mariel Pähkel - http://kristelmariel.blogspot.com/
Merlin Kase - http://www.merrific.net/
Anita Sibul - https://www.youtube.com/channel/UCNvBiHQojDixP6wVeJwi65w
Teele Mustallikas- https://teeelem.blogspot.com 

Üritus kestab kella 12.00-16.00-ni, ning autoga on võimalik sõita väga lähedale. Kõik huvilised, olge kindlasti kohal ning võtke kaasa ka sõbranna, kellega koos saate ühe armsa sisustatud pühapäeva! ;)
Külasta ka fb üritust SIIN! :)


Ps! Kahjuks ei mahtunud mul kõigi toredad näod pildile :(

3 comments: