}

Tuesday, June 30

SUMMER WAVES W/ GARNIER THICK AND GORGEOUS

Paar nädalat tagasi sain Garnier Fructiselt pakikese, mis sisaldas endas 6te toodet, mida te kõik videos näete. Tegin oma volüümika soengu videona valmis. Ma ei tea, mis minuga video tegemise ajal juhtus, aga ma ei osanud enam üldse rääkida ega olla. Lisaks filmisin liiga hilja, nii et päike oli mu aknast sisse paistmas ja paistis vahelduva eduga kuidas heaks arvas ( sellest sagedane valguse muutus). Loodan siiski, et video pole kõige hullem ja teile meeldib! :)

Video on seekord filmitud Canon EOS 750D'ga, eelnevad olen filminud Samsung NX miniga :)
 

15 comments:

 1. Haha oleks sa näinud mu silmi, kui see esimene salk sinna masina vahele kadus :D kuna ma vaatan seda tööjuurest, siis ilma hääleta, niiet järsku olid silmad punnis, et WHAT! kuhu need juuksed läksid :D Aga nii vägev kaadervärk

  ReplyDelete
 2. haha :D ma kusjuures jubedalt kartsin, et äkki mul jäävad need juuksed sinna vahele kinni ja selleks ajaks kui see maha jahtub on mu juuksed kõrbenud ja ära kukkunud!!! Aga tegelikult keerab ta sinna ringikese ümber ja saab isegi välja tõmmata normaalselt, kui samal ajal kinni vajutad :)

  ReplyDelete
 3. Väga ilusad lokid. Aga kommenteerima tulin tegelikult hoopis sellepärast, et sind julgustada kandma juukseid rohkem näo eest ära. See tõesti sobib sulle! Mulle meeldisid sa nt lõppsoenguga, kus üks salkki oli eest ära ja selle vahepealsega, kus tukk oli üles pandud, palju rohkem kui sa tavaliselt oma juustega nägu varjad. Ilus tüdruk oled ja ei tasu oma ilu varjata :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitähh sulle, ausalt öeldes mu juuksed kukuvad nii 100% naturaalselt ja enamus ajast käingi nii et 1 salk kõrvataga, ma kahjuks ei saa midagi sellekohapealt muuta kui vahel ununeb. Meelega ma enda nägu poolikult videole ega pildile ei jäta! :D

   Delete
 4. nii armsad lokid, kust muidu selle lokimasina ostsid? :)

  ReplyDelete
 5. Sul on tõesti ilusad juuksed ja peale föönitamist veel nii sirged ! Endal tavaliselt kipuvad nad ikka natuke laineliseks jääma ja siis pean ikka sirgendaja välja otsima.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jaa, mul ongi nad nii sirged ja jäävad ka, aga nii kui krunni panen siis tuleb selline mõnus wave sisse, nagu siin blogis üleval pildil näed ;) Aitähh sulle armas Marleen :)

   Delete
 6. Damn see aparaat on kihvt! ja Sul on super ilusad juuksed (:

  ReplyDelete
 7. Lahe video! Ja super blogi on Sul ka! :)

  ReplyDelete
 8. Ei kuulu siia see küsimus, kuid kui pole liiga salastatud siis mis programmiga alustasin sa oma veebilehe tegemist?

  ReplyDelete
 9. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 10. Tohin ma küsida, et kus sa videoid monteerid? Armas video! :)

  ReplyDelete