}

Sunday, September 13

MAYBELLINE X FOUNDATIONS | DEMO

Umbes nädal aega tagasi, saatis Maybelline mulle kõik nende jumestuskreemid, et neid testida ja kirjutada nende omadustest. Kuna videosse kahjuks ma klippe juurde lisada ei saanud, siis toon siin lühidalt välja kõigi 7me omadused:)

Maybelline Dream BB creams; Fresh and Pure
Freshil on kerge kattvus ning see on nahal kerge, samuti on tal juures selline päris hea lõhn. Sobib pigem kuivale või normaalsele nahatüübile.
Pure'l on kerge-keskmine kattuvus ning samuti nahal kerge. Tulemus on rohkem matim. Sobib normaalsele-rasusele nahale. Sisaldab salitsüülhapet.

Maybelline Fit ME 
Keskmise kattuvusega jumestuskreem, mis ühtlustub ilusti nahatooniga, katab ka punetused. Püsib peal terve päeva ning on nahal tundelt peaaegu olematu.

Maybelline DREAM Matte mousse | Satin liquid
Dream matte mousse on vahabaasil keskmise katvusega jumestuskreem, mis jätab ilusa mati tulemusele, sobilik kõikidele nahatüüpidele. Püsivus on suur pluss, koos puudriga kindlalt terve päev.
Satin liquid jätab naha siidiseks ning pooleldi matiks, kattuvus on kerge-keskmine mida saab üles ehitada. Tulemus on matt. Sobib kõikidele nahatüüpidele.

Maybelline Affinitone
Nahal väga kerge jumestuskreem jätab kerge/keskmise kattuvuse ning loomuliku ja ühtlase tulemuse. Mulle meeldis see väga, kuna sain kaetud ebaühtlased pinnad ja punetuse.

Maybelline SuperStay BetterSKIN
Maybelline üks jumestuskreem mis lubab juba 3 nädalasel kasutamisel paremat näonahka; ühtlustatud ning ka vistrike vaba. Tulemus on kerglte dewy-poolmatt ning ühtlustub nahaga ilusti. Kahjuks ma pole seda nii kaua jõudnud testida, et naha olukorrast oleks muutust.

No comments:

Post a Comment