}

Monday, December 21

WKND 16

I'm soooo sorry for not being active here again, for the whole month. I even wanted to film vlogmas, but my life is so boring haha, and i'm always in a rush.

My day starts with school, then I'm usually going to dance studio and then to the gym. I usually step in my home finally at 10 or 11 and then I have to study, so no rests between. Everyday is like this and I missed blogging and being in front of the camera alot. I tested one a camera and soon I publish the pictures and videos.

I still wanted to post some pictures, what are taken two weeks ago, on my birthday :) Most of the pictures are taken by my friend Mark- thank you!:D
Please don'y be mad, I have many surprises coming for you, just need to wait a little :)

2 comments:

 1. Avastasin sinu blogi juhuslikult ja märkasin kohe, et sa tead täpselt kuidas blogima peab. Sinu pildid on ilusad, jutt huvitav ning blogil endalgi on erinevaid külgi, mis teeb asja huvitavamaks. See tähendab, et oled leidnud enda jaoks õige asja ja tegele sellega kindlasti edasi - sul on annet! :) Kui märkasin kui noor sa veel oled siis ausalt tuhat kiitussõna!! Ei oleks uskunud, et oled kõigest 15.. Igatahes on sul väga mõnus blogi ja jätka samas vaimus :)

  http://mmmariiiaaa.blogspot.com.ee/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oi ma nägin su kommentaari alles nüüd, aga suured suured tänud sulle :) Sain ja detsembris 16 aga olen bloginud juba 2 aastat :) Selliseid kommetaare on nii tore kuulata, AITÄH :)

   Delete