}

Friday, February 26

MY FOOD SCHEDULE

Viimased viis nädalat olen kasutanud toitumiskava(sisaldab ka treeningkava) nagu Fitlap. Minu tagasiside neile on väga hea.

Fitlapis on 277 retsepti (ja neid lisandub koguaeg aina juurde!). Retseptide seast saad endale iga päev valida välja 4 toidukorda (hommik, lõuna, õhtu ja hilisõhtune). Sulle pole antud kindlaid retsepte igaks päevaks, vaid see on kõik sinu valik- see sobib mu kiire elutempoga ideaalselt, teades,et ma ei pea iga õhtu küpsetama kana või kala (nagu see enamus toitumiskavades on).

Kogused on sulle spetsiaalselt välja arvestatud, ning mina saan kõhu ilusti täis. Kui tunned, et kõht jäi tühjaks, siis lisa toidule juurde vabavara, kuhu alla kuuluvad näiteks tomat, kurk, lehtsalat, paprika jt.
Lisaks on retseptide hulgas palju kooke, küpsiseid ja magustoite- ma usun, et te loete seda ja olete suurte silmadega ja küsite misasja? kuidas?! :D

Minul on viie nädalaga kadunud 3kg, mis on minujaoks väga hea saavutus(viimastest kilodest lahti saamine on alatasa kõige raskem)

Patutoidukord on lubatud iga nädal ühel toidukorral. Kartes teha patupäeva, panen teile siia ühe lingi, mis kinnitab, et kohe kindlasti see teile rasvaprotsenti juurde ei too, vaid just aitab kaasa selle langemisele (artikkel asub SIIN).

Kava maksab kõigest 4.16€ kuus, lisasin blogi küljeribale ka otselingi (FITLAP). Minu esmamulje on igatahes väga hea ning kindlasti jätkan- kui ka sul on huvi, siis kindlasti proovi, tegemist on eestimaiste toiduainete ning kõikide igapäevaste retseptidega :)12 comments:

 1. 277 retsepti. Mitte 27 retsepti :)

  ReplyDelete
 2. Tahtsin registreerida, aga mul on küll kõige odavam kava 20€??

  ReplyDelete
  Replies
  1. vajutad küljeribal olevale lingile ning keri alla- seal suures sinises kastis- liitu täna :)

   Delete
 3. Kas teed kooli oma toidu kaasa? Või toitud siiski koolitoidust?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Teen kooli kaasa ja nii ära harjunud :) Vahel ei peagi meisterdama, kanawrap või valio pro kohupiim mandlite ja puuviljaga täidab kõhtu niinii hästi ja pole vaja midagi muud kui kõik poest osta :)

   Delete
 4. Milleks veel kaalulangetada? Ma ei mõtle seda halvaga. Sa näed lausa imeline välja. ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. esiteks suured tänud sulle, nii armas! :) ma tegelikult tahaksin, et lihased välja paistma hakkaksid ja selleks toitumine vaja korda saada, pigem ei ole mingit plaani vaid lihase kasvatamine ja vastupidavuse arendamine ja tahes tahtmata rasvaprotsent väheneb ja kaal langeb :)

   Delete
 5. Liitusin ka mõni aeg tagasi ka fitlapiga. Üks mis natukene arusaamatuks jääb on see, et seal kindel retsept mida pead mitmete seast valima, kas siis hommiku-, lõuna-, õhtusöögi ja õhtuoote, aga kuna olen närb sööja siis tegelikult piisaks ainult 3. toidukorrast kui mitte veel vähem. Ja kahjuks ei saa seal näiteks valida õhtuooteks ainult õuna vaid on mingi "roog". Kuidas edasi toimetada? Kas harjutada endale sisse ja kui tunne, et kõht täis tuleks ikka süüa? Kuidas sinul söögiisuga on, kas sa oled selline normaalne, rohke või vähene sööja? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. sa saad õhtuooteks vabalt valida ju õun mandlitega :) Kasvõi lõigu õunad ära ja raputa kookoshelbeid vm mis seal asenduses on peale ja ma usun, et harjud ära, söö õhtuks siis ka midagi väiksemat näiteks, siis mahub ära :D ma pigem selline normaalne- kui koolipäev on kõik normis, sest enne trenni ma ei söö ja peale trenni siis viimane toidukord ( hommik 7-8 vahel, lõuna 12, õhtu 16 ja peale trenni, olenevalt siis mitu trenni teen, on viimane toidukord 8-10) ja vahepeal läheb meelest süüa kui nädalavahetus on :D

   Delete
 6. Kuidas said pildid nii panna et noolega saab edasi mina?

  ReplyDelete