}

Monday, June 13

BOFT- EASIER THAN POLAROID

Olete kindlasti Tallinnas, Tartus või Pärnus tähele pannud neid tumepruune automaate? Peale on kirjutatud BOFT ja sa saad sealt endale polaroid- suuruses pilte printida, jah seal samas kohapeal, ühe minutiga. 

Pilte saad printida otse seal samas oma telefonist. Kas siis instagram'i kaudu või bluetooth'i / wifi kaudu telefoni mälust printida. Minu arust on see ülimalt lahe idee. Oled kuskil festivalil aga unustasid polaroidi koju. Pole probleemi- tee pilt telefoniga ja prindi see ülimalt hea hinna eest BOFT'i automaadist vaid minutiga välja. Ma kohe kujutan ette, kuidas mu sein neist varsti upub- I'm sooo obsessed!

Automaadid leiate Tallinnast Mustamäe keskusest, Ülemiste keskusest, Tartus Taskust ja Pärnus Pärnu Keskusest. Uuel nädalal lisandub 2 uut kohta Tallinnas! Hoia oma silmad lahti, sest hinnad on väga head, tavaliselt Photoboothis pildi tegemine on ca 5€ ja saad 3-4 pisikest pilti reas. Boftis maksin mina 4 pildi eest vaid 3€ ja kusjuures suurus on neil 10x7,5cm. Automaadis saad ise reguleerida kuidas pilti välja printida tahad.
Kindlasti visake pilk peale BOFT'i instagram'ile SIIN ja facebook'ist leiate nad samuti (Boft Eesti). Saan vist pisikese vihjena öelda, et neil toimub suve jooksul väga kadestamisväärseid loosimisi, seega hit like or go home! 

Hoia pilk peal ka minu instagramil (@mrlphkel) ja facebooki lehel (Mariel Pähkel), ehk saad sinagi varsti nendest tumepruunidest masinatest rõõmu tunda. Oled juba printinud BOFT'ist? Anna endast kommentaarides märku, kuidas meeldis:)
2 comments:

  1. Pole veel proovinud, aga kõik soovitavad ja ka Sinu loosimisest Instagramis võtan osa, sest et 10 pilti tasuta!? Whaaaaaat?!?!?������

    ReplyDelete