}

Friday, June 24

FIELD

Yesterday we spent some time at our granny's place and we also visited our countryside place, where my grandpa works and lives. I really like to spend time with my family and just enjoy the peace and happiness! I also vlogged my day so you can see that soon!
Today we also have some plans so I'm going to vlog vlog vlog this also!


Lõpetamine tehtud, jaanipäev sai samuti peetud. Käisime vanema juures ja ka niiöelda maa-maakodus, kus töötab ja elab mu vanaisa. Seal oli nii mõnus, eemal linnast ja lihtsalt see mõnus õhkkond ja päike. Vloggisin kogu päeva ja varsti saate aru mida ma mõtlen! See oli lihtsalt nii ilus!
Tänaseks-homseks on samuti uued plaanid valmimas ning kavatsen seda samuti vloggida, whoop!

Keda huvitab kuidas mu koolitunnistus ja -lõpp oli, siis lõpetasin ühe neljaga, milleks oli bioloogia. Lisaks sain eesti keele eksami 4 (1p jäi viiest puudu, ja as always ma tõmbasin õige vastuse viimasel hetkel maha ja panin vale), matemaatika samuti 4 (unustasin märkida, et y=0, sest seda ju tegelikult ei olnud :D ning kaotasin sellega 1p või 2p) ja inglise keele sain 5e, puntke ei tea siiani.
6 comments:

 1. põhikooli eksamid olid nii lihtsad ju sel aastal :)

  ReplyDelete
 2. millega lokid tegid? :) nii chillid pildid! keep going girl

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mul oli tegelikult päev enne lõpetamine ja seal tehti suurte koonustangidega. Öösel olid krunnis ja nii neid rohkem tuligi! :D

   Delete