}

Sunday, June 12

I WON AT ESTONIAN BLOG AWARDS

Holymoly, I still can't believe that I won the Best Youth Blog award yesterday at the Estonian Blog Awards! I'm so damn thankful for everybody, I just can't describe how I feel! This is so so amazing and you guys are awesome-awesome-awesome. Elu24 website filmed the whole thing! You can see it HERE.
I have the last exam tomorrow, it's the english one. So last power movements to give and we are done with the school. 


Ma olen väga väga tänulik kõigile, kes viimaste kuude jooksul andsid mulle oma hääle! Me tegime seda, www.marielpahkel.com on EESTI AASTA 2016 NOORTEBLOGI! Mulle pole see vist siiani kohale jõudnud. Ma tahan tänada teid kõiki, kes oma hääle mulle andsid, wohoo we did it! 
Homme on viimane eksam, mis tuleb veel läbida. Kes uurisid, kuidas mul läks siis nii eesti keele kui matemaatika sain 4'd. Eesti keeles jäin 5le alla vaid 1 punktiga, ning matemaatikas hirmsa miniveaga, kuhu kaotasin 2punkti. Ise olen rahul, viimane power tuleb anda nii esmaspäeval kui teisipäeval, sest minu valikeksamiks on inglise keel. See koosneb nii suulisest kui ka kirjalikust osast.

Blogiauhindadelt tulin koju kahe kingikotiga, kui teid huvitab selle sisu, siis kindlasti andke kommentaarides teada, huhh ma olen ikka veel nii õnnelik:) 


10 comments:

 1. Täiega väärid seda võitu!! Palju õnne sulle! :)

  ReplyDelete
 2. Väga vinge, et postitus kahekeelne! Kindlasti tahaksin näha kingikottide sisu ning seda pigem videos ;)

  ReplyDelete
 3. Heips! Mis kaamerat sa enamasti kasutad? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Viimase kahe postituse juures olen kasutanud Canon M3'e. Muidu Samsung NX Mini või siis Canoni peegelkaamera(viimased Canon 7D MARK II) Saan Canonilt erinevaid testimiseks :)

   Delete
 4. Palju, palju õnne! Nii tore, et oled sellega nii kaugele jõudnud, pürgi oma unistuste poole, oled mulle ja mu blogile suureks eeskuhuks! Aitähh!! 😊😊 EDU edaspidiseks!!

  ReplyDelete
 5. Mis koolis jätkad õppimist ja mis suunal? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Viljandi Gümnaasium ja matemaatika-füüsika õppesuund :) Hetkel veel ei tea kas olen koolis sees, nimekiri tuleb kuskil jaanipäeva paiku 🙂

   Delete