}

Wednesday, June 15

M.A.C

For the last few months I've been loving MAC products so much! I've used up already 2 of the concealers; one is the MAC Studio Finish and the other is defenitely well-known MAC Pro Longwear. I like the Pro Longwear one better, because it's liquid-form and I like these ones better. I think if I'm done with that, I'll buy the Studio Finish and switch between those. Defenitely my fav concealer of all the time. 

Just yesterday I bought the Studio Fix foundation. I was wearing it at Estonian Blog Awards and it did an amazing job! My skin was flawless on photos and stayed up all night. Love this one! 


My latest purchase was also the FIX + spray. You can use it as a primer spray or a setting spray. It leaves more flawless and dewy finish than matte. But I still recommend it if you want your face to stay on till the end of a night. 


Well yes, I'm sure you all have heard of MAC's lipsticks, matte lipsticks. I got mine as a present for Christmas. It's the famous Velvet Teddy. I love everything about it. It's hydrating, soft, matte and buttery. And it's my favourite shade of all the time! 

________________

Eriti just viimastel kuudel olen leidnud meigiriiulite vahelt oma lemmikud. Üks kõige lemmikum bränd, mis kunagi alt ei vea on MAC. Kõiki tooteid on võimalik osta Tallinna Kaubamajast ning leti tunnete eriliselt tuusa kujunduse järgi kindlasti ära. No anyways, kui ma juba Tallinnas olen siis Ilumaailm ja MACi lett ei jää külastmata!

MACi Pro Longwear peitekreem on vist enim-enim tuntud toode nii Eestis kui välismaal. Olen hetkel teise potsiku juures ning see on lihtsalt parim. Kasutasin lõpuni ka Studio Finish peiteka, mis on tahkes vormis ning pean ka seda kiitma. Kuigi mu lemmikuks on vedelas vormis peitekreemid, siis kindlasti Studio Finish sellele alla ei jää. Mulle meeldis selle koostis ja seda kulub vähem kui Pro Longweari, sest sealt tuleb korraga välja päris suur kogus.

Eile ei saanud samuti MACist ära kõndida tühjade kätega. Olen juba paar aastat soovinud omada jumekat, midagi hinnalist ja kõrge kvaliteediga. Nii siis läksingi tänu Liisale seda teed, et ostukorvi pistsin MACi Studio Fix jumeka. Eile kandsin esimest korda seda blogiauhindadel ja see on amazzing! Katvus on selline keskmine kuid teise kihiga saab igaüks oma soovitud tulemuse. Püsis peal ülihästi ning wooho I'm in love!
Eelmine kuu kõndisin sealt samuti välja (Studio Finish peitekaga ja) Fix + spreiga. Kasutada saab seda mitmeks erinevaks juhuks. Meigi primer-spreina, kinnitava spreina ning ka pigmendi lisamiseks. Näiteks lauvärvidele- ma ei kasuta ühtegi neist enam ilma Fix + abita. See on nii tihti välja müüdud, suundusin eelmine kord müüja poole lausega ''Fix + on kindlasti otsas eks?''. Ja kui sain vastuse, et ''Olemas, just saabusid'' ei mõelnud ma hetkegi ja vastasin JAH, MA TAHAN SEDA!

Ja lõpuks, ülemaailmselt on iga inimene kõrva saanud nime Mac Matte Lipstick või siis vähemalt VELVET TEDDY! Sain selle tegelikult 2015. aasta jõuludeks, kuid siiani on ta mul vastu pidanud. Pigment on super, katvus, pehmus ja kõik on need mida tegelikult ka, huulepulga juures kõige olulisemad on. Kuigi hind on tal võrreldes teiste brändidega natukene krõbe, siis kindlasti tasub ära! Kuigi ta pole niivõrd niisutav, on ta ikkagi kreemjas ja kerge.


Huvitav fakt: VIIES MACi TAGASI 6 KASUTATUD TOODET KOOS ORIGINAAL PAKENDIGA, SAAD VASTU TASUTA HUULEPULGA OMAL VALIKUL. 

4 comments:

 1. Palju see Fix+ sprei maksis? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Minu mäletamist mööda kuskil 20€ ja mingid sendid vist :)

   Delete
 2. Käisin ka just täna Kaubsi Ilumaailmas ja sattusin MACi meigipintslite letti, kuid ei osanud midagi veel valida :D nüüd tundub, et peab ka seda jumestuskreemi nillima minema :) tundub põnev!

  ReplyDelete