}

Tuesday, July 5

PINEAPPLE

Flossy on bränd otse Ibizalt, ning neid jalanõusid võin kirjeldada enda jaoks vaid kahe olulisema sõnaga: stiilne ja mugav. See ananassidega mudel haaras mu pilgu kohe. Kui muidu müüdi Flossysid vaid välismaal, siis nüüd on nad oma brändiga jõudnud ka baltikumi!

Kui need ketsid esimest korda karbist välja võtsin ja jalga panin, ma pidin reaalselt nendega terve päeva toas kõndima. Need on nii mugavad, täpselt nagu pehmed sussid. Parem ärme räägi kui cool see valge-ananassi kombo on! Lisaks sobivad need nii paljude erinevate lookidega, selles saab musta-valge värvi juures alati kindel olla.
Flossy'sid on mitut erinevat tooni ning mitme erineva mustriga. Suuruseid on samuti väga laias valikus, alates nr. 19- 46'ni.

Ainuke asi mille kallal ehk nurised saaks on ketside puhul alati valge värvus. See on mega tuus, kuid kahjuks ootab neid ees pikk pesemisprotsess. Tean, et valged jalanõud saab taas puhtaks hambapasta-pesupulbri-sooda seguga hõõrudes. Olete proovinud?

Lisaks PINEAPPLE variandile jäid silma ka nii must kui valge MADRID LEATHER disainiga flossyd. Kas sul juba on flossyd? Milline on sinu lemmik mudel?


3 comments:

 1. Valisin ise ananasside ja jäätiste vahel, kuid pelgasin valget ja nii roosad valisingi, aga need ananassidega ikka ka mega armsad!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma nägin ka neid jäätiseid, need olid kaa mega coolid. Ma tahaks kindlasti nii musta kui valget madrid leatherit juurde :))

   Delete
 2. Mis fondiga enda kirjutisi pildile paned ning mis programmi kasutad?

  ReplyDelete