}

Saturday, February 4

VLND - WHY I LOVE IT

Mul on täna natukene suurem jututuju, sellepärast ilmutab siin end ka üks harjumatult pikk postitus. Ma saan iga kuu kindlasti mõned kirjad, kus öeldakse selgelt välja, et ma elan hoopis Tallinnas- kust siis selline info? Ma olen ometi täiesti Viljandist! :) Kui te veel selle linna kohta midagi kuulnud ei ole, siis mõtle veel.. Folk, VMW ja Bash peaksid olema kõige tuntuimad ja esimesed mis mulle meelde tulevad, ehk oled sinagi neist osa võtnud. Mis mulle selle linna juures kõige rohkem meeldib.. kõik, viimne kui asi, no ausalt! :)

Alustame mu lemmikust- Rohelise Maja kodukohvik. Kõik mu instajumala kohvipildid tulevad enamasti sealt. Kas ma käin seal ainult, et saada ideaalne pilt kohvist? Naah, if u think so then u're missing sth.. Seal ongi maailma parim kohv, mida Statoili classy lattega võrrelda absoluutselt ei saa. Ja banaanileib, tatrajahuküpsised, kaneelirullid ja kõik koogid, eriti toorjuustu oma- te saate isegi aru kui mõnus, kodune ja sõbralik seltskond seal on- that's what I'm talking about! 

Velokulg ja Tour de' ÖÖ käivad Viljandiga kaasas nagu öö ja päev, üks on kevadepoole ja teine sügisel, nii et linnaratas on must-have juba seetõttu, et kooli saab ka ruttu. Kui muidu sõpradega kohvideidil käin, siis 2x aastas võtame suurema seltskonna ja teeme selle läbi ratastel, sõidame, avastame ikka oma kodulinna ja räägime juttu. No vot, nii ongi.

Erinevatele inimestele on huvitavaid asju küllaga;
Kondase Keskus; tunnistan, et ma ise sinna absoluutselt sattunud ei ole, aga näed, pildile sai hetk kus imetlesin kellegi maali, kooliga ekskursioonid sinna on ka põnevad, eriti mingit totaalset teistsugust kunsti vaadata, kui see mida sa ise põhikooli 4ndas klassis joonistasid. Lahe!
Palju kontserte- Viimasel pildil näete mind kuulamas Tommy Cash'i Viljandi sünnipäeval, not my favorite aga pildiga annan edasi, et siin on tõesti palju erinevaid valikud igale muusikamaitsele. Alati toimub midagi- pühapäeval oli The Note'si plaadiesituskontsert Lead My Mind- see oli imeline, poisid oskavad laulda! Lepatriinu andis soojendusesinejana vunki juurde, vot see pühapäev oli tore.
Viljandi Music Week ja sünnipäeva nädalal sõin ühe toreda perenaise tehtud saiakest, ostsime tema hoovist selle vist 1€ eest, kõht sai täis ning hea tuju ka veel kaubapeale.

Kui sa pole veel Viljandisse sattunud, siis pane kalendris kuupäev paika ja tule avastama, siin on tore! :)
Fotod: Silver Tõnisson

4 comments:

 1. Hea postitus!
  Kust selle Viljandi koti said muidu?:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hei, suured tänud sulle! :) VLND tegi neid mingiaeg, võid äkki nende fb lehelt uurida, kas neil veel neid alles.

   Delete
 2. Hansapäevad ka ja tõesti palju-palju väärt kontserte. Mitte ainult pop-maastikult, vaid ka folki, rocki jne. Palju ilusaid paiku nii linnas, kui lähiümbruses ja selline nunnu ta ongi. :)

  ReplyDelete