}

Monday, February 13

WOOD AND DESIGN

Hey, how are you all? So this is my new favorite phone case from Prosawood. They designed this one specally for me and oh god, look how beautiful it is! I'm so in love. I also can say that I feel like this case protects my phone from the cold much more than the usual plastic one. How do you like it? :)

Kindlasti olete midagi varasemalt Prosawoodist kuulnud. Minu esimene kokkupuude oli tegelikult nendega alles jõuludel, tellisin isale uue telefoni korpuse ning teenindus oli ülimalt meeldiv. Isale kingitus väga meeldis, kuna ta on ka selline aktiivne sportlane ja looduse inimene, siis valisin talle välja SELLE disainiga korpuse.
Mõtlesin, et aga miks mitte endale ka disainida- ja nii läkski. Sellise disainiga korpuse tegid nad spetsiaalselt mulle ise, nii, et kahjuks müügis seda ei ole. Aga kõigil on võimalik just endale sobiva disaniga korpus luua või olemasolevate disainide hulgast valida! :) Nii tore sõbrapäeva kink mõnele parimale sõbrale - sõbrapäeva karukesed, südamed või armas lause, millega sõpra meeles pidada! :) No comments:

Post a Comment