}

Thursday, March 16

FACIAL TREATMENT

Viimasel ajal olen oma näohooldusrutiini muutnud ning toonud sisse uued tooted. Clinique sarja Pep-START tooted on siiani mu nahale väga hästi sobinud. Katsetasin näopuhastusvahtu, mis võtab maha nii meigi kui mustuse, samuti teeb ta ka koorija töö samaaegselt ära. Koostisesse on lisatud suhkrut, mille tükikesed koos teiste koostisainetega mõjuvad surnud naharakkude eemaldamisel hästi efektiivselt. Silmakreemi ma igapäevaselt ei kasuta, kuid ta on väga niisutav ja aitab tumedatest silmaalustest lahti saada päris tõhusalt. Kolmandaks tooteks oli niisutav kreem, mille kohta ütleksin koostise kohapealt pigem primer ehk meigialuskreem. Üks suurimaid lemmikuid siiani. Ta niisutab hommikul peale kandes nahka ning annab talle turgutust ning ühtlustava tooni. Meigitoodet selle peale kanda on samuti mugav ning tulemus jääb siidine ja ühtlane.
Soovitan soojalt Pep-START sarja tooteid proovida. Mul endal on kombineeritud nahatoon ning olen leidnud vaid kahe sarja tooteid, mis nahale hästi mõjuvad. Kahjuks on kõik praeguseks otsa saanud:D Ehk otsingule ja kavatsen taaskord midagi uut proovida!
_________________________________

Lately I've been trying out the new Clinique face products series called Pep-Start. I liked all of the 3 products what I tried. The face wash / scrub is 2-in-1 product what removes dirt and makeup really easily. Also the eye cream what helps to reduce darkness under the eyes works quite nice and the primer that moisturizes and mattifies face while giving it a really even final look. Loving it!

I really recommend you to try them out. Avabile at online store and in Tallinn at Kaubamaja Beauty Store. 

No comments:

Post a Comment