' Mariel Pähkel: MY BLOG HAD A PLASTIC SURGERY }

28.3.17

MY BLOG HAD A PLASTIC SURGERY


So pretty much as you can see my blog had a huge plastic surgery, haha! This is just the new blog design by Kotryna Bass and I'm so in love. She personalized this a little bit also (not just a plain theme). She is really sweet and on her website you can get a theme for your blogger or wordpress blog, also a fully personalized theme and also tips and tricks how to build a nice blog. 
And I.. I genually had a heart attack when I got 2 boxes of my favourite Puls Nutrition Vanilla and Chocolate Energy bars. I really love them as a snack with coffee or just a plain after workout snack. They taste like a large bar of real chocolate! Have you tried any of their bars? Which one do you like the most?

Niii, nagu näete siis muutsin oma blogi kujundust või tegelikult ei olnud see mina! Mu blogile tegi uue ja natukene personaalsema kujunduse ülimalt tore Kotryna Bass, kelle veebilehelt on võimalik saada personaalset või kindla teemaga kujundust nii bloggeri kui wordpressi blogidele. Mina jäin tema tööga ülimalt rahule- jee! :)) 
Ja ise sain ka korraliku südamerabanduse, kui minuni jõudis reede lõunal üllatusena 2 kasti Puls Nutrition Enegry proteiinibatoone. Need on mu totaalsed lemmikud, eriti veel vanilje maitseline. Peale trenni kiire snäkk või hoopis kohvipaus ühe batooni saatel on minu jaoks ideaalne vahepala raskesse päeva. Kas te olete Pulsi batoone (või küpsiseid) proovinud? Millised on teie lemmikud? Andke kindlasti kommentaarides teada:)
Copyright @ Mariel Pähkel. Blog Design by KotrynaBassDesign