}

Saturday, March 25

Q&A - ANSWERS


Antud postituses leiate kõik vastused oma küsitud küsimustele. Kui tekib mingi aja jooksul veel küsimusi, siis kommenteeri julgelt SELLE postituse alla. Hoian seal silma peal ja kui taaskord koguneb suurem hulk küsimusi, siis tuleb ka antud postitusele teine osa:) Here we go...

Millist kaamerat ja objektiivi kasutad?
Canon 5D mark II + 50mm f1.8 on minu igapäevased ''tööriistad'':)

Kust oma blogile domeeni said ning kuidas sa selle paigaldasid?
Domeeni sain veebimajutus.ee leheküljelt ning selle paigaldamisega ma ise hakkama ei saanud, abiks oli üks blogijast sõbranna.

Millist blogi platvormi kasutad?
Kasutan bloggerit juba üle kolme aasta ja olen sellega väga rahul. Kindlasti kordades lihtsam kui WordPress.

Kus sa oma pilte töötled? 
VSCO-cam'is.

Kes on su top 5 lemmikud Youtuberid?
Järjestan alustades kõige lemmikumast : Sarah's Day, Angelica Blick, Nikkie Tutorials, Brittney Lee Saunders ja Heidy Somers :))

Milliseid blogisid sa ise jälgid või vaatad?
Blogidest loen ise järjepidevalt vaid Angelica Blicki blogi, aeg-ajalt tsekin ka Iti Järve ja Sendi Skopljaki blogi.


Mida soovid järgmise viie aasta jooksul saavutada?Viie aasta pärast on aasta 2022, selleks ajaks loodetavasti õpin oma soovitud ülikoolis ja omandan teadmisi tervisevaldkonnas. Blogi on samuti arenenum ja omandan aktiivsemat jälgijate hulka :)

Kas sa oled endaga täiesti rahul?  
Mida ma viimasel ajal olen õppinud, ongi see, et ükstapuha milline ma ka ei oleks, ennast tuleb alati armastada. Töötad selle kallal, mida sa tahad paremaks arendada ning vastuseks siis, et jah olen küll! :)

Kuidas said Adidas Eestiga fotoshoodile minna?
Mõtlesime koos midagi lahedat luua ning siis saingi paari nädala pärast neilt kutse, et kas oleksin nõus StellaSpordi uut kollektsiooni reklaamima- nii ta läks!

Millised on kolm kõige tähtsamat asja sinu elus, ilma milleta sa elada ei suudaks?
Usk isendasse, mu perekond ning tahtejõud.

Kes sinust tavaliselt pilte teeb?
Alati Kristel :)

Milliste firmadega sellist pidevat koostööd teed? On sul tänu firmadele ka mingid teatud lemmikbrändid välja kujunenud?
Kindlasti BoostYourself ja PulsNutrition on hästi lemmikuteks saanud. Samuti ka NYX'i ja Urban Decay ning Maybelline tooted on just sellised! :)

Kas gümnaasiumis on pigem raske või kerge?
Kui sa hoolega tunnis kuulad, kaasa teed ning kodus kindlasti materjali iga päev üle kordad siis on kerge. Kui seda ei tee, siis iga üks peab oma tegude eest ise vastutav olema! :))

Kas sa oled pigem seltskondlik ja saad massi sulandumisega hästi hakkama, kui tuttavaid ümber ei ole?
Ma küll ei tea miks, kuid pidevalt kuulen, kuidas keegi arvab, et ma olen selline hästi tagasihoidlik ja vaikne inimene. Mkm! :D Esmapilgul võib ehk tunduda minuga suhtlemine kuidagi raske aga kui keegi juba rääkima hakkab siis olen küll väga sõbralik ja going with the flow, haha. Arvan, et saan päris hästi hakkama, inimesi ma ei karda :)

Milliseid meeste blogisid jälgid, kui jälgid?
Ainult oma sõbra Toomase blogi, teisi häid meesteblogisid veel leidnud ei ole.

Kuidas õega läbi saad? Olete tülis ka vahepeal?
Arvatavasti vastavad kõik õdede või vendadega inimesed ühtemoodi, et meie läbisaamine on tõesti hea, kuid vahest tuleb ikka sellised paariminutilisi arusaamatusi sisse:)

Milline on sinu unistuste keha? 
Ma lihtsalt ei oska sellele küsimusele vastata, vabandust :D Ma olen endaga rahul ning arendan vastupidavust ja sellega läheb keha ka toonusesse, ning ühesõnaga siis seda, et see oleks rohkem toonuses? Ma ei tea :D

Miks sa blogimisega alustasid?
Hakkasin 4.aastat tagasi erinevaid blogisid jälgima ning tuli endalgi tahtmine midagi cooli luua ja aasta pärast oli ta mul olemas:)

Kui ma tahaksin oma blogi luua, siis kuidas ma peaksin seda tegema? 
Mõtle enda jaoks kogu asi hästi selgeks. Milline on sinu visioon- pane paberile kirja iga väike detail mis on sinu mõttes ja milline peaks esiteks kujundus olema. Siis vali sobiv platvorm, soovitan bloggerit- algajale hästi kerge, ning hakka teemat valima ja kui see olemas, siis võid ise natukene muuta ja sättida ning hakka aga blogima!

Kuidas saavutada edukas blogi?
Ära kopeeri kellegi teksti või varasta teiste pilte. Tee täpselt nii nagu sina seda ette kujutad ja tänu iga inimese originaalsusele leiab ka iga üha erinev blogi omale rohkelt tähelepanu ja lugejaid. Kes siis tahaks lugeda veel teist täpselt samasugust raamatut või vaadata samasugust filmi kui see juba olemas on? :)

1 comment: