}

Sunday, May 14

ICE-CREAM SNICKERS CAKE FOR MOM


Kui sa pole hea küpsetaja ja kõik koogid mis ahju pistad tulevad välja söestuna ja ühesõnaga väga ei õnnestu, siis siin on sulle 100% õnnestuv toorkook! :D Kombineerisin kaks retsepti omavahel ning valisin poest välja vaid mõningad asjad ning see kook tuli imeline! Piisavalt magus ning korraga ka jäätisemaitseline, mmm! Kusjuures kogu koogi maksumus ei ületa 6€ (v.a Puls Nutritioni küpsised).

Alustame põhjast. Selleks läheb vaja 150g digestive küpsiseid ning 60g võid. Purusta küpsised suletavas kotis ning sulata või. Sega need kaks kokku ning suru segu ühtlaselt küpsetuspaberiga kaetud koogivormi põhja. Aseta täidise tegemise ajaks külmkappi.
Täidiseks läheb vaja 300g kreeka jogurtit ning üks terve pakk Milka Philadephia toorjuustu (175ml). Lihtsalt sega need kaks ühtlaseks. Kui tahad õhulisemat tulemust võid kasutada ka miksrit ning segada/vahustada keskmisel kiirusel. Enne täidise asetamist pane põhja keskele veel karamelli (kasutasin kondentspiima-karamelli) ning maapähkleid. Siis kalla segu vormi.
Kaunistamiseks kasutasin seda sama karamelli, snickersit ning SNAP (Puls Nutrition) küpsiseid ja maapähkleid. Viimase lihvi andsin veel ühe küpsise riivimisega terve koogi ulatuses. Hoia kooki üleöö sügavkülmas ning võta 30-45 minutit enne söömist kook välja ning aseta ettevaatlikult ilusamale alusele. Ja ongi valmis! Andke kindlasti teada kui järgi proovite, see on nii hea! :)

No comments:

Post a Comment