}

Saturday, May 6

WHERE'S THE BALL?


WEEKEND, YAY! It's finally here. Oh my god how many things I need to get done through one week- school projects, dancing classes, gym, blogging, shootings and I need to take some time for myself also. Trying to get through this busy time and on Saturdays, I'm going to do whatever I would like. Oh wish that the summer would come much faster. 
But hey, the ESTONIAN BLOG AWARDS ARE BACK and this year I'll be participating in the Youth Blogs category for the last time. I don't really get it but this category should be for under 18 years old people but I still saw some older people saying that they participate in this category.. little bit weird but it's okay! :D 
VOTE FOR MY BLOG AT ESTONIAN BLOG AWARDS BY CLICKING THIS LINK RIGHT HERE. MY BLOG IS UNDER THE ''NOORUKITE BLOGID'' CATEGORY AND JUST PICK ''marielpahkel.com''. Sending huge love to everyone who's already voted! 

Lõpuks ometi nädalavahetus! Koolis, trennides ja kõiges on alati nii vähe aega, ma ei jõua kõike 24h sisse mahutada, lisaks olen päeva lõpuks no nii läbi, et täitsa craazyy. Suvi on õnneks kuu aja pärast siin ja 12. juuni on viimane eksamipäev. Huhh can't wait until it's oveeer. Igatahes, selle aasta BLOGIAUHINNAD on TAGASI! Kandideerin endistelt ''Noorteblogide'' kategoorias ning kui sa arvad, et mu blogi on vahva ja sulle meeldib kõik see, mis ma korda saadan siis kliki SIIA ja vali Noorukiteblogide kategooria alt MARIELPAHKEL.COM. 
Ja hei, kui sa oled just tänu BLOGIAUHINDADE postituse siia jõudnud, siis tõsiselt vahva on sind siin näha:)

MINU HÄÄLED LÄKSID : Costany.ee (elulised blogid), paljasporgand.ee(trenniblogid),, toomaserikanijarv.com (uustulnuk), @liisaleetma (ilu-moeblogid), itij.com (ilu-moeblogid), keirramson.com (fotoblogid). 

White knit, jeans and bag - Zara    NB sneakers - Newmood (marielnewmoodee -15% off) 

4 comments:

 1. Noorukiteblogide kategoorias on tõesti vanemaid kui 18? kuid samas on ka kuni 25 aastased tegelikult noored seega minu arvates on see okei. Mari-leen ka muidugi lubas, et vanemad kui 18 aastased võivad enda blogi sinna kirja panna.
  Usun, et sul pole midagi muretseda sest paned see aastagi ka oma kategooria kinni ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aa, minu käest küsis üle, kui vana olen, et kui 17 siis VEEL lubatud :D Jaa, eelmine aasta pidi küll alla 18 olema aga mis seal ikka! :) Oii nii armas sinust, aitäh! :)

   Delete
 2. Vana postitus küll juba aga kuidas sa enda Newmoodi jalanõudega rahule jäid? Peavad siiani vastu? Ma leidsin sealt unistuste käekoti (nii ilus minu meelest! Mis sa sellest arvad? https://newmood.ee/p/maxco/naiste-kaeekott/V5142017-2?), millist olen alati tahtnud, aga kuna see pole just kõige odavam, siis tahaks enne uurida, kui palju sealt ostetud tooteid usaldada saab, et kas ikka kestavad ka. Väga palju kommentaare ei ole leidnud aga ehk sa oskad öelda.

  ReplyDelete
  Replies
  1. See, et sa mingilt veebilehelt ostad originaalkoti ei mõjuta selle kestvust - see ei ole ju Newmoodi toodang :D Aga teenindus on kiire ja usaldusväärne, kui seda mõtled :)

   Delete