}

Wednesday, June 14

BLUE CLUOTTES


Look how cool those blue denim cluottes look! Definitely one of the most challenging clothing piece in my wardrobe:D I just couldn't decide at the shop- are those looking extra bomb or not my theme. Decision done - THOSE LOOK EXTRA BOMB. I found those babies at the Esprit shop in Rocca Al Mare, yay!
So the school is finally over - but now I have seriously no idea what to do. It takes some time to get used to this ''empty workday'' kinda day. Need to start planning to make this summer extra extra cool! Do you have some recommendations about any festivals, events or just cool places to visit this summer? Leave those in the comment section- I would be very grateful for that:) 


Huhh- need uues stiilis püksid mu garderoobis on kindlasti selle suve kõige raskemini tehtud aga samas kõike coolim ost. Ma ei suutnud poes otsustada, kas need on minu teema või mitte- no nüüd ütlen, et totaalselt minu teema! Leidsin need cluotte'd Rocca Al Mare Espriti poest- minge tsekkige üle!
Nüüd on kool lõpuks läbi, aga nende tühjade päevadega ei anna mitte midagi teha! Ülimalt harjumatu, et terve päev on vaba. Kui sul on mõni lahe koht, festival või üritus, kuhu soovitaksid mul kindlasti suve jooksul vaadata, siis jäta kindlasti kommentaaridesse. Ma oleksin teie soovituste üle mega tänulik:)

SHIRT - NEWMOOD       PANTS - ESPRIT     SHOES - RESERVED     PURSE - ESPRIT

2 comments:

 1. Nii mõnusad pildid, nagu ikka! Lemmikdetail on see roosa rahakott!

  (ps. Inglise keeles need püksid on vist culottes, mitte cluottes ;) )

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma Espriti epoest nägin seda kirjaviisi, siis googeldasin ja andis sama mõõdu välja. Aga suured tänud sulle, see rahakott on mu uus lemmik!:)

   Delete