}

Monday, July 24

LUMENE X NORDIC GIRL


This post is made in collaboration with MgBeauty

Sain mõned nädalad tagasi pisikese pakikese MgBeauty'lt kes saatis mulle Lumene uue NORDIC GIRL sarja just põhjamaa neidudele disainitud toodetega, mis aitavad näonahka sügavalt puhastada, meigijäänuseid näolt pühkida ning mis peamine ja selle postituse kõige olulisem fakt - aitab tasakaalustada ning ära hoida akne tekkimist. Testisin tooted omal nahal järgi ning kinnitan 100% lubadusega, et kui tihti küsitakse, kuidas fotodel mu näonahk nii korras on, siis ''süüdi'':D on selles just Lumene Nordic Girl puhastustoodete sari. Ma ei kasuta mitte mingisuguseid filtreid, mis näonahka ühtlustaks, jumestus + hea nahk ongi minu saladus:) 

Sarja kuulub neli toodet: Deep Down Clean näopuhastusgeel, Scrub Me UP kooriv-näopuhastusgeel, Zap That OIL näotoonik ning Spot Zap vistrikegeel/kreem.  Esimene neist on mul juba kohe-kohe tühi ning armastan seda toodet jäägitult. Sobib kasutamiseks igapäevaselt, koorijaga näopuhastustoonik on ehk igapäevaseks kasutamiseks natukene tugev, just koorivate osakeste poolest. Lõhn on sellel roosa-pakendiga tootel lihtsalt imeline ja ta puhastab nahka meigist väga lihtsalt ning tõhusalt. Eemaldan tavaliselt silmameigi ning jumestuse(põhja) pesen otse selle geeliga. Kui tunnen, et vajan tõhusamat puhastust siis kasutan hoopis koorivat geeli, seda kusagil 2-3x nädalas, et surnud naharakud näolt eemaldada. 

Step 2 on näotoonikuga naha puhastamine. Kui seda peale puhastusgeeli kasutamist teen ei ole meigijäänustest küll mingit jälge, kuid mulle meeldib tooniku juures ülimalt see, et ta on niisutav ja ei jäta nahka kuivaks. Eriti nõme on mõne toote puhul, kui tooted lubavad küll nahka sügavpuhastada aga jätavad selle kuivaks ja karedaks. Nordic sarja puhul ei ole üldse asjad nii. Toonik värskendab ning võtab viimased mustusejäägid nahalt väga edukalt ning tulemusena on nahk juba elujõuline, säravam ning pehmem:)

Step 3 ja viimane hoolduse juures on vistrike kõige halvem sõber - Spot Zap geel, mis on minu kõige suurem sõber. Kui näen, et keegi tahab nahal enda kohta sisse võtta siis panen ööseks kohe peale naha puhastamist geeli peale ning hommikuks ei ole ta mingil juhul lasnud vistrikul edasi kasvada. LISAKS on kõige suurem pluss see, et geel ei kuivata absoluutselt. Kui enamus vistrikele mõeldud kreeme on punne kuivatava põhimõttega, kuid see geel pigem niisutab ka ümbritsevat nahka ning jätab selle pehmeks ja siidiseks.

Pikaajalisel kasutamisel olen väga häid erinevusi märganud. Kuna mul ei ole nahk, millel oleks aknele või vistrikele kalduvust ning aastaringselt on ta väga heas vormis:D siis liialt selle pärast muretsemiseks põhjust mul ka ei ole. Kuid kuus mõned korrad on kus toimub pisike break-up ja mõned ebakorrapärasused ilmuvad nahale. Siiani pole ühtegi sellist juhust enam olnud ning kõige parem tulemus on naha elujõulisus ja errythanng is glowyyy, mis on hea meigilooki juures ülimalt oluline- et nahk oleks loomulikult särav ja pehme ning korras, siis on jumestuskorra tulemused aina enam ja enam paremad. 

Kui oled just uute näohooldustoodete otsingul siis soovitan vägavägaväga Lumene Nordic sarja. MgBeauty's (click) on hetkel toodetel VÄGA head hinnad, võrreldes tippklassitoodetega ning hind on niivõrd heade toodete kohta tõsiselt taskukohane. Lisaks on mul teile ka sooduskood, millega saate mu lemmikuid katsetada lausa -20% SOODSAMALT! Kasuta kassas koodi Mariel-20 ning allahindlus lisandub toodetele kohe:) Kui olete juba varasemalt antud tooteid kasutanud siis jätke alla kommentaar oma kogemusega- minul ei ole mitte ühtegi halba sõna öelda, lihtsalt wow!

No comments:

Post a Comment