}

Wednesday, August 23

FAVE SUPPLIES

KÕIK TOOTED - VILJANDI UKU KESKUS / APOLLO 

Viimases postituses arutasin teiega, kui võrd oluline on kooliks valmistuda ja välja valida koolitarbed, mida sa kindlasti ise kasutada tahad ja mis motiveerivad sind näiteks koolitööd kirja panema.
Koostöös Viljandi Uku Keskusega valisin Apollost välja tooted, mis mulle kohe esimesel korral silma jäid. Koolitooteid on tegelikult nii nii palju müügil, et lausa raske on endale just see õige päevik või pinal valida. Suutsin kuidagi omale lemmikud leida ning jagan neid nüüd teiega! :)
Pean number üks valikuks kindlasti pigem ühevärvilisi kuid teistmoodi disainiga tooteid, valisin välja punase pinali (sest minul suudab pinal iga aasta peaaegu tükkideks laguneda!:D) mis on natukene suuremamõõduline, et ka peale pastakate midagi muud sisse mahuks - näiteks patsikummid mis alati koolis lõhki lähevad, kehalise tunniks on ka varu olemas hehe! Ja vaadake ometi kui vahva on see mapp, kuhu vahele saab vajalikud kordamislehed, koolitööd või muud staffi pista. Selle sama disainiga vihikuid oli seal peaaegu igat sorti ja need on iga aasta minu shopping listis, lihtsalt nii vägevad! Sama ütleksin nende pastellsetes toonides vihikute kohta, neid ma küll varem silmanud ei ole kuid nende disain on üheaegselt tavaline kui just midagi lahedat kui lihtsalt mõni valge vihik. Saadaval oli erineva sisuga (jooneline, ruuduline) materjali, seega ka need on minu selleaastases koolikotis näha! :)

MARKERID- ma ei kujuta oma elu ilma nendeta ette, olen neid vist viiendast klassist iga aasta ostnud ja pisara poetanud kui mingi tühjaks saab, okei päris vast mitte nii hull see asi ka ei ole:D Aga need on tõsiselt kvaliteetsed ning mega mugavad värvilised markerid, millel on täpne ja peenike ots, mis teeb nii joonte alla tõmbamise kui ka kirjutamise väga täpselt võimalikuks. Ja vaadake kui suur see pakk on- kõik värvid on olemas, lihtsalt must have toode, iga-aasta! :) 
Ja need vahvad tugevate kaantega vihikud on nii särava väljanägemisega. Vahel on nii, et mõni vihik tahaks juba triikimist saada, kui koolikotis kuidagi teiste asjade vahele jäänud on. Seetõttu kuluvad ka tugevama kaanega märkmikud/vihikud igati ära. 
Oma koolitarbeid saad huvitavamaks luua ka DIY projektidega, youtube pakub vist miljonit erinevat videot selle kohta, igatahes mõningad tooted saavad kindlasti makeoveri veel põnevamaks ja teistsugusemaks:) Millised on sinu kindlad must-have koolitooted, mida iga aasta alati oma ostukorvi lisad?

No comments:

Post a Comment