}

Wednesday, August 30

WINDY MORNING


Hey there! So I've been here in Tallinn since yesterday's afternoon. Right when I got off the train, I went and bought myself a cup of coffee and then started to get ready for the NYX COSMETICS V.I.P opening party for social media people all over the country. This event was so much fun- going to make a separated post about that:) It was super nice to see my old blogger friends and also made some new ones (hey hey Eliise! :)) And oh my good my heart was filled with joy and happiness when I met my biggest inspirational girls - Teele and Iti! I've been following them since they started their own blogs and it was so nice to chat with them and to hear good words! :) 

Hei hei! Olen Tallinnas juba teisipäeva pärastlõunast saadik. Kohe kui rongilt maha tulin läksin ja võtsin omale nagu tavapäraselt ikka - ühe kohvi ja hakkasin kohe NYX'i VIP avamispeo jaoks ennast valmis sättima. Kohale oli tulnud 150 sotsiaalmeediategelast üle Eesti! Nii tore oli kohata uusi ja vanemaid blogijaid/tuttavaid/sõpru. Ja ma hakkasin äärepealt lausa õnnest nutma, kui sain kõigilt vahvaid kommentaare ja häid sõnu oma blogi kohta - Iti ja Teelega kohtusin samuti, no ma olen neid algusest peale jälginud ja ma pean ütlema, et need tüdrukud on FANTASTILISED! Keep going:)) 
HOMME- @ ÜLEMISTE KESKUS - 10.00 - NYX COSMETICS SUUR ÜLEMISTE POE AVAMINE - ole kohal! Ja hetkel on veel viimane võimalus mu instagrami foto alla küsimusi kommenteerida, millele LIVE showl kell 13.00 vastan:) NÄEME! 

JACKET - ZARA      KNIT - H&M      PANTS - STREETSHOP ONE     SHOES - NIKE / SPORTLAND EESTI    BAG - RESERVED 

No comments:

Post a Comment