}

Monday, October 16

GRWM : #FALL MAKEUP, HAIR AND OUTFITHave you seen my new vlog already? In this GET READY WITH ME video I'm showing you how to make fall inspired makeup, close up look to the outfit for fall time and also my long waited and asked curls tutorial. Let me know in the comments how your liked the video. Don't forget to show some ♥ and subscribe, hit that like button if you would like to see more videos, so I know! :) 

Kas oled juba minu uut GET READY WITH ME videot näinud? Selles näitan Teile oma peamist sügismeiki, kaua oodatud lokkide samm-sammulist õpetust ning lõpetuseks ühte sügisoutfiti. Andke mulle kindlasti kommentaarides teada, kuidas video meeldis ja kui sooviksite veel midagi taolist näha. Subscribe ja kliki ka like nuppu, seega tean, kas Teile meeldib, wooho! :) 

3 comments:

  1. Ja sa veel küsid kas meeldis? See oli nii lahe video ja su stiil ja meik on lihtsalt perfektsed! Peaksid selliseid videoid kindlasti veel tegema! Love you!

    ReplyDelete
  2. Oled uskumatult armas inimene ja väga lahe video oli, kuid tekkis üks küsimus: panin tähele, et oma huultega ei teinud sa mitte midagi. Olen seda tähele pannud ka su insta piltidelt, kus oled huultelt üle tõmmanud jumestuskreemi/puudrit vms ja pärast nendega enam midagi ei tee, jättes need kahvatuks ja muljelt krobeliseks. Võibolla on see tahtlikult tehtud ja n.ö sinu "thing", aga kahjuks jätab see meigist lõpetamata mulje. Törtsukene huulepulka või -palsamit tooks sinu huultele tooni juurde. Silmad olid seevastu mega ilusad ja see toon oli S-U-P-E-R!

    ReplyDelete