}

Saturday, November 4

MODERN CLOSE UPS


Just some looks from yesterday! Actually I planned to make another casual outfit post for you guys but Kristel's camera quality didn't came out very fine - because the lens was a little bit dusty on the inside. So here you go, as I really loved the style and the edit of my phone pictures I decided to upload them! Something a little bit different, do u like them? :) 
Snyways I'm on my way to Tallinn right now! Actually missed the train this morning- my alarm seems to not work well- It never rings, although I have set up everything. Yesterday we had super nice time with our cool small girl group and bigger group  of boys- they are in university now and we can't see them this often, so it's really nice to see them once in a while:)

Tegelikult tahtsin teieni tuua tavalise outfiti looki, kuid Kristeli kaamera ei tahtnud meiega koostööd teha, seega ei jäänud mul muud üle, kui teieni vähe suurem seeria telefonifotosid tuua! Kuidas meeldib? Natukene midagi teistsugust siia vahele, ma ei saanud  neid postitamata jätta, kuna see stiil ja töötluse vibe on mu lemmik, nii cool! 
Olen hetkel teel tegelikult Tallinnasse, magasin hommikuse rongi juba maha, haha! :D Aga eile oli meil mega vahva olemine koos pisema tüdrukute grupi ja poistega, keda me tänu ülikoolidele nii harva näeme, aeg ajalt on ikka nii tore midagi korda saata! :) 

DETAILS:
Shirt - ZARA      Jeans, Leather jacket - RESERVED    Shoes- VANS (Kristel's)   Glasses - ROMWE Fashion

No comments:

Post a Comment