}

Thursday, January 18

5 TIPS FOR WINTER LAYERING



Hei hei! Väga paljudel on kindlasti talvel probleemiks, kuidas soojalt riietuda ning milliseid outfite kokku panna, et endiselt stiilne ja vägev välja näha. Kindlasti ei taha keegi praeguste ilmadega, juba miinus kümne kraadi juures ennast haigeks külmetada ning õues käimine ja jalutamine on sooja riietusega palju mõnusam. Jalutamine on värskes õhus ka hea tervisele, seega otsustasin oma nippe koos teiega jagada! Toon teieni täna viis kõige lemmikumat ja parimat nippi, millega saad ennast talvel soojas hoida, kuid siiski ülituus ja moekas välja näha. Siit nad tulevad:


TIP NO. 1 - LAYERING 

Kõige esimese nipina toon teieni kihilise riietuse. Kas sa tahad kanda oma lemmikut pluusi, aga ilm ei soosi ja mantli alla pannes on see liiga õhuke?  I got your back! Kui pluus on pikkade varrukatega, muretse endale üks klassikaline kõrgema kaelusega õhukesest materjalist sviiter, pista see soojalt ümber kere, pluus pükstesse ja suuremat sorti vöö peale. Juba see look on ülimalt klassikaline kuid töötab hästi. Peale lao oma lemmik kampsun või pluus, ja juba ongi üks nipp olemas. Kuna alumine õhuke sviiter hoiab vastu ihu, saad sinna peale panna ükspuha millise pluusi ning sul on tunduvalt soojem! 


TIP NO. 2 - OVERSIZED 

Talv ja oversized riided - jah palun! Mul on üks lemmik hall kampsun mille igakord selga tõmban kui õues miinuskraadid möllavad. Olenemata kas liigun trenni või lihtsalt välja - üks suur kampsun outfiti juurde mõjub lihtsalt lahedalt! Kanna seda lihtsalt ühe outfiti osana või kanna sooja kihina mantli all ning saad siseruumides selle lihtsalt garderoobi jätta. Whop minu lemmik kindlasti! :) 


TIP NO. 3 - WARM COATS 

Me kõik teame, et talveks on parimad suured sulejoped, kuid tihtilugu ei sobi need sinu igapäevase lookiga kokku. Minu nipp on osta endale pikem ja seest soojendusega(!) mantel, mis katab ära põlvede osa  ning on ka eest kinnitõmmatav. Selline look on väga soe ja talvelik, kui all kasutada ära kihilise riietuse nippi ning hiljem kanda ka suurt salli, mis loob endale sooja tunde ning näeb väljast ka väga mõnus välja - soovitan investeerida ühte suurde ja sooja salli, vot neid on raske leida aga kui leiad siis oled kasutaja mitu aastat! :) 


TIP NO. 4 - BEANIES AND WOOL HATS 

Õige mütsi leidmine on tegelikult raskem kui selle õige sooja ja suure salli leidmine. Moes on hetkel ka mõnusa pika mantli ja suurte sallide juures villased tutimütsid, mille disan on tagasihoidlikum. Näiteks valged mütsid. Samuti on eriti populaarsed ka kapteni-tüüpi mütsid, kuid nendega ei ole kõrvad eriti soojas - outfiti detailiga mõjuvad tegelikult ülihästi! :) Hoia silm peal näiteks Zara, H&M ning River Islandi kauplustel, nende valikus on alati kõige vingemad ja moodsamad mütsid. 


TIP NO 5. - BOOTS OR SNEAKERS 

Ja nüüd, kõik ketsifännid käsi püsti! Mina olen üks neist, kes lihtsalt ei suuda talveks oma ketse kappi pista ja käin nendega vahest ikka ja jälle. Kuidas mitte jalgu ära külmetada? Kui sulle ei meeldi kanda värvilisi sokke (muide, HappySocks pakub päris palju põnevaid variante, mida ketsidega just talvel kanda), siis kasuta nahavärvi ja läbipaistvaid põlvikud. Pane põlvikud jalga ja tõmba püksid peale ning enamus ei saagi aru, et sa sokke kannad. Muidugi tugevamad ja paksemad variandid on rohkem arusaadavamad kuid hoiavad siiski jalad ja hüppeliigesed täiesti soojas - nii ei peagi oma lemmikpaaridest talveks loobuma! :) 




Photos by : Keir Ramson (click) 

No comments:

Post a Comment