}

Sunday, January 21

THE STOP SIGN


Ja taaskord on kätte jõudnud pühapäev- nädala keskpaigas käisin Tallinnas ühte vahvat projekti filmimas, tulemusest varsti kuulete ja keda kuigivõrd huvitab tervislik elustiil siis tasub blogil silm peal hoida, sest varsti ilmuvad klipid ka! :) Kuidagi nii on ära väsitanud see külm ilm, kool, kõik tegemised on üksteise otsa kukkunud aga ikka püüan edasi minna, sest kes ei tee see ei saa, nagu öeldakse! 

Anywayys, sain kätte oma uue preseti paki ja minu arust on see lihtsalt ülimalt tuus- kuidas teile meeldib? Ma leian, et see instagramis leviv oranz toon feedis on lihtsalt jube mõnus. Kes selle poolt on? Kusjuures, see look on mu viimase aja üks lemmikuid. Püksid on Zarast, tegelikult sain need juba mõniaeg tagasi aga olid kuidagi kappi seisma jäänud, sama on ülimalt tuusa LEVISe t-särgiga, mille Junkyardist tellisin. Natukene oldschoolim combo. Kuidas teil pühapäev läinud on? :) 

I'M WEARING: 
Shirt - LEVIS (click JUNKYARD)       SHOES - NIKE AIR (click JUNKYARD)  Hat - Mom's hehe     Bag- RESERVED    Jacket - RESERVED      Pants - ZARA 

1 comment:

  1. Kuidas sul küll külm ei hakkanud kui pool mantlid pealt ära võtsid? Üli ilusad pildid ja juba ootan et nendestv rojektidest rohkem teada saada!!!

    ReplyDelete