}

Saturday, February 3

TESTING LENSES : TAMRON 15-30MM F/2.8 for Canon


Photopoint saatis mulle testimiseks selle, Tamroni 15-30mm f/2.8 lainurk objektiivi (click). Üleüldiselt on saadaval nii palju erinevate funktsioonidega objektiive ja sageli ei ütle need numbrid seal juures meile väga midagi - tahaksime midagi head, lainurga puhul siis laia nurka ja teravat fookust + kvaliteeti. Jagan teile oma arvamust sellest objektiivist.

Kuna minu eesmärk oli saada lainurk objektiiv just elustiili ja outfiti postituste jaoks siis sain Photopointi väga vahvast klienditeenindusest kindlust, et see objektiiv ongi enam-vähem parim valik sellise kategooria jaoks. Nii ma siis proovisingi! Ja tulemus - sõnatu. Siiani olen pildistanud vaid oma 50mm f1.8'ga mis on tegelikult portree objektiiv ja täispikkuses shote on väga keeruline fokuseerida. Lainurga puhul meeldis mulle enim see, et nii palju erinevaid nurke on võimalik võtta ja kõigest saab uue moega foto luua. Järgnevatelt fotodelt näete:) 


Photopointi epoes on selgelt parimad hinnad! Võrreldes paljude teiste tehnikat pakkuvate poodidega, on toodetel sageli ka sooduspakkumised, nagu praegu! Tegu on ülilainurk-suumobjektiiviga, millel on valgusjõuline f2.8 ava. Sobib nii pool-, kui täiskaader kaameratele. 
Objektiivi on ülimalt lihtne kasutada, kauguseid saab imelihtsalt muuta ja zoom'imine on vaid lisafuntksioon. Olen ise oma 50mm nii harjunud, seega alguses oli ikka imelik küll, et kuidas nii lähedal olles sellise laia foto saab - aga näete, saab! Minu arust sobib igaühele, kes ootab suuremat või väiksemat nurka fotolt, raskuse poolest on ta koos kaameraga kindlasti raskemapoolne, kuid mitte niivõrd, et käes või kotis kanda ei jõuaks :) Seega kui otsid endale lainurka, siis vali Tamroni 15-30mm kindlapeale, saad veel Photopointi rendist laenutada ja ise järgi proovida! :) 

No comments:

Post a Comment