}

Thursday, March 15

MINI VACATION @ GOSPA


Heihei! Kindlasti olite mu instagrami vahendusel kursis, et veetsime vaheajast 3 päeva hoopis Saaremaal, Kuressaares GOSPA spaahotellis. Oleme seal varasemalt vaid üks kord käinud, see oli ka umbes kaks aastat tagasi, seega ootus oli päris suur. Mõtlesin natukene teiega meie kogemust ja käiku jagada, ehk kes otsib pisikest ja mõnusat puhkuse veetmise võimalust, siis siit saategi natukene rohkem informatsioon kus me käisime ja mis me tegime!

Toon iga kategooria suhtes välja meie kogemuse, arvamuse ning kõike mis sealt leida võib. Rohkem infot leiate ikka ja alati nende oma veebilehelt, samuti saab sealt vaadata hinnapakkumisi, pakette ning paljut muud. GOSPA veebilehe leiad SIIT.


ASUKOHT 
Asub ta väga mõnusas ja vaikses kohas, Kuressaare linna ääreosas, kuid kesklinna on vaid mõni samm. Mõnus vaikne koht on pisikeseks puhkuseks ainult ideaalne. Kõik vajalik on tegelikult käe-jala ulatuses ning puudust me millestki ei tundnud. Kui me seekord väga ringi uudistada linnas ei jõudnud, siis viimane kord käisime hommikujooksu tegemas ning läheduses oli päris palju vahvat, mida uudistada. 


SPAA-PAKETT 
Paketti kuulus piiramatu saunade, jõusaali, wifi kasutus. Saime omad hommikumantlid, rätikud ja palju muud. Ainuke asi mis me soovinud oleks või ise maha unustasime olid sussid/plätud, seega käsime trennitossudega toast spaasse, haha! Muidugi mõnus pisike jõusaal oli ka, kus me mitu korda trenni tegime. Valikud olid väga head! Meile kõigile meeldis, et SPA oli pisem, mõnusam ja kuidagi kodusem. Natukene vähem rahvast, kui tavalises spas ja just see toobki hästi mõnusa tunde puhkusele juurde :) Ning meie viibisime päris suures peretoas, neljandalt korruselt avanes ka muidugi väga mõnus vaade päikeseloojangule, tuba oli koos väikese rõduga. 


TOITLUSTAMINE / VALIKUD 
Muidugi kuulus paketti ka tasuta buffee-hommikusöök. Valik oli üllatavalt suur. Esimesel hommikul sain kõhu täis kaerahelbepudrust, teisel hommikul sõime muna ning tatrajahu-pannkooke! No need olid imehead :) Õhtuti on võimalus einestada ka seal samas, restoranis, kuid meie avastasime natukene linna ning külastasime ka seal olevaid kohvikuid ja söögikohti :) Sain teilt nii-nii palju soovitusi, et ei suutnud absoluutselt otsustada, kuhu läheme ja mis teeme. Aga avastamist oli palju, Kuressaare on Viljandist ikka päris kaugel, seega kokkuvõttes tundus kõik nii uus.

VABA AEG 
Sellist puhkust planeerides tekib tihti küsimus, et aga mida siis teha, kui spaas, saunas või hotellitoas ei ole? Meie veetsime oma aja küll enamasti kas basseinides, mullivannis või saunas, kuid leidsime ka tee hotellist välja.
Nagu ma varasemalt mainisin, siis asukoht on tõesti hea, ehk on ka võimalus ilma liiklusvahendita uudistada. Käisime ühel hommikul jalutamas, avastasime natukene ümbrust ning linna. Kohvikuid ja söögikohti on seal tõesti palju. Esimesel õhtul sõime RETRO restoranis, mille valikuga pidime taaskord kõik rahule jääma. Hüppasime läbi ka teisest kohvikust, kust küll ainult kohvi kaasa võtsime, kuid menüü tundus vägagi ahvatlev. See oli Mosaiik :)

Käisime ka Sõrvesaarel, mis on Saaremaa täitsa tipus. Tuul oli seal niii-nii suur, et autosse tagasi hüpates jalad lausa sulasid üles:D Aga väga ilus koht ning suvel oleks kindlasti võimalus sinna tagasi minna, rohkem uudistada ja isegi mõni puhkuse-pakett seal võtta!

2 comments:

  1. säärel :D Sõrve säärel, mitte Sõrvesaarel :D
    Huvitav, kuidas nii paljud turistid leiavad muusikakooli rõdu ägedaks poseerimiskohaks - elasin sealt üle tee ja ei jõudnud ära imestada! Ise ju elan sealsamas ja noh, pean tavaliseks. Kujutan ette, milliseid "imelisi" kohti ise mujal käies ägedaks pean ja kohalikud, et meh... :D

    ReplyDelete
  2. Kus kohast sa selle pakkumise leidsid? Kas GoSpa enda lehelt? Mulle on alati jäänud mulje, et nn otse pakkujalt ostes on kallim ja olen kasutanud vahendajaid nagu nt see https://www.kingitus.ee/kingitused-kategoorias/spa-paketid-kingituseks või siis selle alternatiive. Hotellidega on küll välismaal reisides selliselt olnud, et 99% juhtudest on https://www.booking.com/ kaudu bronnimine odavam, kui hotellist otse. Siiani on jäänud mulje, et spaapakettidega sama lugu.

    ReplyDelete