}

Saturday, March 16

SNEAKER-VIBES ALL OVER THE TOWN


So last week I got the chance to pick up my new spring sneakers from Sportland. In total, I got myself 3 new pair of sneakers, NIKEs ofcourse, and one super cool outfit you can see on that picture! Spring is already here, no snow but this raiiin! God how I miss summer already. 
Good news, my last school period will be over by the 18th of April, then it's time to study for exams. The end will always go quickly and I am pretty happy it is going to be over soon, I can finally focus on what I want to do and create awesome memories and moments:) 

___________________________________________________

Eelmine nädal sain võimaluse Sportlandist omale kevadised ketsivarud välja valida ja koju tuua. Nii mõnus, et lund enam ei saja aga see vihm.. lumi oleks vist kõigi arust natukene parem ja ilusam:D Tõin Sportlandist koju 3 paari ketse ja selle tülituusa outfiti, mida piltidelt näha võite. Oh kui tuus see look suvel oleks. 
Head uudised, viimane periood koolis lõpeb juba 18.aprillil ning siis on aeg eksamiteks. Ma olen tegelikult päris elevil, mis ja kuidas edasi. Saan lõpuks aega pühendada asjadele, mis mulle meeldivad ja mõnusaid mälestusi ja hetki luua:)


FULL OUTFIT FROM SPORTLAND, JACKET FROM RESERVED, BAG FROM @OLDCOTTONBAGS

No comments:

Post a Comment