}

Wednesday, October 9

WARM


WHAT? I am so disappointed over this quality! I have no idea why my camera is acting sooo weird. Lens is okay because whenever Kris is taking photos of me - it's always with my lens and the photos turn out great and the quality is max after editing (I edit in Lightroom always). But see! This is how photos with my Canon 5d mark II turn out. I really wanted to show you this look so I hope you are not thinking much about the quality of those pics this time. 

IT IS TIME TO LOOK FOR A NEW CAMERA. ANY SUGGESTIONS? I AM A CANON FAN HAHA :) 

____________________________________


MIIDAA? Ma tükk aega mõtlesin, et kas avaldan need pildid teile siin või mitte. Aga kuna ma nii tahtsin teile seda outfiti ja looki näidata siis siin nad on. Asi on selles, nagu te ise ilmselt ka näete, siis kaamera on hakanud mingit jama ajama. Pildid on täiesti 0 kvaliteediga, objektiiv töötab ees korralikult! Kui Kristeliga pildistame on alati minu obje ees, sest ma olen südamega lainurga fänn aga  nüüd on ilmselt kaameraga midagi jonksus. Seega täna ärge niivõrd kvaliteedile tähelepanu pöörake, see ilus sügisene look on igatahes nii pildile jõudnud :) 

MIS TÄHENDAB, ET ON AEG OTSIDA UUS KAAMERA! KAS TEIL ON SOOVITUSI, OLEN CANONI FÄNNIKLUBIST :) ja ise kasutan hetkel CANON 5D MARK II'te


No comments:

Post a Comment