}

Friday, December 6

Hollybank adventures


I try really hard at the moment to take some photos but it is seriously freezing outside and I just got a new job so I have been on this line much more. Johannes is already working for 5-6 days a week so there's not much time to explore. But we try to spend lunchtime or days when we both are off from work together in the nature. 
This time we visited a place called Hollybank. They have an adventure park but we skipped this. The nature and the builded eating and picnic place looks exactly like Tohvri, in Estonia! I was so surprised when Joh showed me this place. Everything is so beautiful and I can't even describe how happy the nature makes me - I feel like I am home :) 

Christmas is coming and I didn't had a job for 2 weeks. The place I worked didn't quite like foreign people I might say - I always got weird looks when I asked to tell me some things again because I misheard by the accent and this communication thing was definitely the worst, I have never felt so bad working at any place. I was just a robot I think. No feelings, just work. 
Currently I am working in a new place. As told, I applied to be a barista in both of those places. I never got even 1 day as a barista, I have the experience tho. In my new place, they immediately put me behind the machine and now I am making drinks all day long! I am so in love with my new job and the people around me are so happy and I feel like a human not a robot. People are so different :) I was feeling fine at first in my first workplace but the people there were kind of talking behind my back I think - this is an honest review of my doings in Aussie, so you know - I am not making a bad vibes or thoughts about someone for a reason but I am just sharing what I gone through! 

Anyways, the new cafe is really sustainable. We are selling organic groceries, they also have fresh salad bar, sweets, raw vegan treats and smoothie and juice bar! This is super awesome! I am so in love and can't wait to be back at work every day haha :) 
Weather is awful - I would say it is great if you take Estonian one to the side but I seriously prefer snow and cold to the 15 degree kind of sunny weather :D I can't wait for it to get warmer but I think too warm is also sketchy hahaa :D Anyways, I am trying to publish some outfit looks and let me know what post you like the most- so I know what you would like to see. Maybe some of my vegan recipes? :) 

_________________________________________________________

Mulle nii väga meeldiks igapäev uusi pilte postitada ja teha, blogipostitusi palju rohkem kirjutada aga ma sain just uue töö (!) ja ilmad ei ole nii sõbralikud kui nad võiksid olla :) Joh juba töötab 5-6 päeva nädalas ja kui meie ühised vabad päevad kokku langevad siis proovime alati uuele pisikesele seiklusele minna ja midagi koos ette võtta. 
Me armastame vabal päeval lõunaid looduses veeta - seekord käisime sellises kohas nagu HOLLYBANK, mis meenutab nii nii väga kodu lähedal asuvat Tohvrit Eestis :) Mul sinna sõites oli kohe tunne, nagu oleks kodus. Looduses on niii mõnus värske õhk ja tuju on hea! Johannes kirjeldas kohe seda kohta - me oleks nagu kodus ja see tunne oli tõeliselt sarnane. 

Jõulud on kohe siin ja ma olin siin vahepeal 2 nädalat hoopiski töötu ja nii lootusetu tundus tööd leida. Mu eelmises töökohas ei oldud välismaallastega väga sõbralikud ja ühel nädalal nad kirjutasid mulle 30 minutit enne tööd, et kuule ära hakka tulema - ma juba olin linna jõudnud :D Ja siis nad eemaldasid kõik mu selle nädala vahetused. Ma ei tea, nad leidsid uue inimese kes on kohalik ja siis kohe seljatagant nii kärbitakse graafikust välja. Esmapilgul tunduvad Aussid väga sõbralikud aga sellele liidrile ma seal kohe kindlasti ei meeldinud - kui ma vahest palusin midagi üle korrata siis käisid silmad ikka ringi ja vaevaliselt sain vastuse. Kuidagi ebameeldiv oli seal olla, nagu robot mitte inimene - töö ja töö ja süüa ka ei saanud :D 
Igatahes, mu uus töökoht on baristana ühes nii armsas vegansõbralikus ja hästi loodussõbralikus kohvikus. Kui eelmises kohas ma töötasin kuu aega nõudepesija ja kassapidajana ja ei saanud kordagi päeva kohvides olla siis selles kohas pandi mind esimese asjana kohvimasina taha :) 

*PS! Ma ei räägi oma jutuga kellestki taga vaid mõtlesin ausat kogemust jagada, et kõik ei ole alati nii ilus ja lilleline nagu tundub :)*

Kohvikus on meil salatibaar, toorkoogid ja maiustused - tervislikud ja vegansõbralikud, orgaaniline köögiviljade ja poe-osa. Mahla ja smuutibaar ja hommiku ja lõunasööki saab ka. Ühesõnaga nii vahva koht! Ja vahetused on ikka 6-8 tundi pikad, mis on üli vahva:) Eelmises kohas sain 3-4 tundi päevas ainult töötada. Ja kui juurde küsisin siis öeldi, et pean sisse elama :D Igatahes, ma olen nii õnnelik, et sinna tööle sain. Küll mitte veel täiskohaga aga igati kasuks tuleb- päevad mööduvad nii kiiresti kui sa teed seda, mis sulle meeldib :) 

Mulle meeldiks mõningaid outfitipostitusi teiega ka jagada aga praegu on iga päev nii tuuline, et te näeksite ainult juukseid mu näos ja seelikut lehvimas :) Uuel nädalal lubab palju ilusamat ilma ja loodan, et saame järjekordse seikluse ette võtta! Kirjutage mulle, millest te veel lugeda tahaksite ja äkki jagan teiega vahelduseks hoopis mõnda vegan-retsepti! 

No comments:

Post a Comment